Debiut: Unibike i Schwalbe na Małopolska Joy Ride Festiwal

Debiut: Unibike i Schwalbe na Małopolska Joy Ride Festiwal

Unibike i Schwalbe na Małopolska Joy Ride Festiwal. To kolejne nowości i kolejne niespodzianki. Firma Unibike to Polski producent rowerów, który coraz mocniej rozpycha się na rynku (nie tylko tym lokalnym). Schwalbe to z pewnością dobrze Wam znana firma produkująca opony rowerowe, która w tym roku obejmuje patronat nad Dual Slalomem. To dopiero początek niespodzianek, których w tym roku będzie naprawdę sporo! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku Unibike & Schwalbe

Unibike

” „Detale są detalami. To one tworzą produkt. Powiązania, powiązania, powiązania. Na końcu to właśnie owe detale nadają produktowi życie.” – Charles Eames

Powyższa sentencja słynnego projektanta idealnie obrazuje nasze podejście do tworzenia rowerów. Naszym celem nigdy nie było dążenie do jak największej skali działalności. Rozwój firmy zawsze postrzegaliśmy przez pryzmat tworzenia rowerów, których jakość docenią ich użytkownicy. Dlatego szczególny nacisk kładziemy na optymalny dobór komponentów i design. Wraz z rozwojem działalności poszerzyliśmy gamę produktów o akcesoria rowerowe znanych oraz cenionych na całym świecie producentów. ”

I co powiecie? Bo my mamy w związku z tym jedną bardzo, poważną myśl… W KOŃCU! W końcu trafiają do nas firmy, których głównym założeniem jest pojawienie się w mainstreamie. Na targach w końcu pojawia się sprzęt, który nie kosztuje 60 tysięcy za sztukę, ale relatywnie „normalne” rowery, które dzięki odpowiedniemu stosunkowi ceny do jakości mogą sprawiać frajdę użytkownikom na różnym poziomie zaawansowania i o różnej zasobności portfela. Tego dokładnie chcemy – nowości na każdej półce cenowej i wystawców którzy razem z naszą imprezą trafią do różnych grup odbiorców. Niech ta impreza idzie w świat, bo zdecydowanie na to zasługuje!

Stanowisko Unibike & Schwalbe na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

No i sami widzicie. Cudze chwalicie, swojego nie znacie. Uważamy, że obecność POLSKIEJ firmy Unibike na naszej imprezie przyniesie korzyść wszystkim. Nam, bo będziemy mogli rozwijać imprezę z kolejnym wystawcą, Wam, bo będziecie mogli sprawdzić jak prezentują się rowery tej marki, oraz ekipie Unibike, bo będzie mogła zderzyć się ze swoim potencjalnym klientem i sprawdzić, czy obrany kierunek rozwoju jest na pewno tym odpowiednim. Na stanowisku Unibike znajdziecie również opony i gadżety firmy Schwalbe, za których dystrybucję odpowiada właśnie ekipa Unibike. Z tego co wiemy, ze względu na patronat nad Dual Slalomem, będziecie mieć szansę na zgarnięcie naprawdę kozackich nagród, ale o tej współpracy napiszemy jeszcze w osobnym newsie. Tymczasem, kończymy dzisiejszą prezentację wystawców. Do usłyszenia / zobaczenia / kolejnej zbitej piątki na trasach!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów