Debiut: Testy rowerów Santa Cruz na Małopolska Joy Ride Festiwalu

Debiut: Testy rowerów Santa Cruz na Małopolska Joy Ride Festiwalu

To jedno z tych stanowisk, którymi my prywatnie jaramy się najbardziej. Gdy dowiedzieliśmy się, że marka Santa Cruz postanowiła zrobić porządek z dystrybucją na polskiej ziemi i oddała dowodzenie lokalnym rynkiem w ręce naprawdę doświadczonej ekipy, wiedzieliśmy, że pojawienie się rowerów tej marki na naszej imprezie jest jedynie kwestią czasu. Możemy to powiedzieć oficjalnie – będą testy, będą rozmowy, będzie dogadywanie rabatów i cała masa dodatkowych atrakcji. 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku Santa Cruz

Santa Cruz:

Santa Cruz to kultowa marka, znana z produkcji sprzętu do ekstremalnych odmian kolarstwa. Ich rowery są cenione za niesamowitą wytrzymałość, precyzyjne wykonanie i innowacyjne technologie, które sprawiają, że jazda po najtrudniejszych trasach staje się czystą przyjemnością. Santa Cruz ma w swojej ofercie analogowe i elektryczne modele rowerów zaprojektowanych z myślą o najbardziej wybrednych fanach dyscyplin takich jak  downhill, enduro i trail.

Solidne ramy, zaawansowane systemy zawieszenia i wysokiej jakości komponenty sprawiają, że rowery tej marki są wybierane przez zawodowców i pasjonatów ekstremalnego kolarstwa na całym świecie. Jeśli szukasz roweru, który sprosta nawet najcięższym warunkom, Santa Cruz jest strzałem w dziesiątkę.

No i co my niby mamy tu dopisać? Że też od dziecka śnimy o legendarnej V-10-tce, która na pstryknięcie palcami zmieniłaby nas z przeciętnych riderów w mistrzów świata? Że jaramy się historią marki, jej ambasadorami ze Steavem Peatem na czele? Tak, to wszystko jest prawda, więc nie denerwujcie się na nas, jeśli sami zarezerwujemy połowę slotów testowych pod tym namiotem! 

 

Więcej o stanowisku Santa Cruz na Małopolska Joy Ride Festiwalu

No i jeszcze na koniec dowalimy takim editem! Bo czemu nie! Jest piątek, niech zajawa buzuje w waszych żyłach. W końcu już za tydzień widzimy się na naszej imprezie! W Kluszkowcach będziecie mogli przetestować topowe modele rowerów elektrycznych i analogowych ze stajni Santa Cruz, a poza tym, chcemy tylko przypomnieć, że zjazd, czyli nasza koronna konkurencja, doczekała się patronatu o jakim zawsze marzyliśmy. To właśnie debiutująca w tym roku marka ze słonecznej Kaliforni ufunduje nagrody dla zwycięzców. Do zgarnięcia chwała i sława, a także konkretny zastrzyk gotówki. Wiemy, że wielu riderów ostrzy sobie zęby na tą konkurencję, a ponieważ przygotowaliśmy w tym roku zupełnie nową trasę, zapowiada się naprawdę epickie ściganie!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów, Rowerowa Dolina