Dartmoor 2017 – mamy internetowe przecieki

Dartmoor 2017 – mamy internetowe przecieki

Pod koniec sierpnia odbędą się kultowe targi Eurobike, w trakcie których wszystkie rowerowe karty zostaną wyłożone na stół. Producenci zaprezentują swoje koncepcje, wizje i wcielenie światowych trendów do własnych kolekcji. W tym gronie nie zabraknie też marki Darmoor. Tylko po co czekać aż do targów Eurobike?

Wystarczy bacznie przeglądać facebook i śledzić profile osób, które związane są z polską marką, a wszystko będzie jasne. Poniżej znajdziecie małe zestawienie tego, co wykopaliśmy w lawinie facebookowych postów.

Janek Kiliński – projektant ram i części Dartmoora podzielił się taką foteczką. Widać na niej przede wszystkim eksperymentalne kolory, kontrowersyjne zestawienie i powrót motywu gradientowego malowania (kolor przechodzi w kolor).

 

Śledząc profil Janka można zwęszyć kolejne informacje. Tutaj rower w pełnej okazałości, w dodatku podczas testów na Eurotripie.

Na kolejne wzmianki o nowej kolekcji Dartmoora natrafiliśmy na profilu Ewy Kanii (pstrykania). Zdolna Pani fotograf pracowała niedawno z Szymonem Godźkiem, który ujeżdżał jedną z maszyn Dartmoora.

Zaciekawieni? No dobra, chodzi o model Blackbird 2017, który pojechał już z “Szamanem” do Whistler. Trzeba przyznać, że maszyna prezentuje się bardzo klawo!

Plotkarskiej pożywki dał nam też Mateusz Szachowski – weteran dirtu i freeride’u, obecnie dziennikarz i fotograf. Na swoim profilu udostępnił foteczkę nowej ramy Dartmoor 26player. Trzeba przyznać, że wojskowa zieleń i ten sweterek pasują do siebie idealnie!