Firma Dakine weźmie udział w targach na Małopolska Joy Ride Festiwalu w Kluszkowcach (wystawca nr. 5)

Dakine na Małopolska Joy Ride Festiwal - Aggy w ciuchach

Marka Dakine na Małopolska Joy Ride Festiwalu! Czy tak jak my jaracie, się że ta kozacka marka wspierająca wielu topowych riderów pojawi się na naszym festiwalu? Tak myśleliśmy. Przypominamy, że widzimy się 26-28 maja w Kluszkowcach. Czym prędzej zapisujcie się na festiwal i sprawdzajcie informacje o kolejnym wystawcy w dalszej części tekstu!

Więcej o marce Dakine

Marka Dakine jest na rynku już od 1979 roku, a rowerowe produkty oferowane przez firmę, znane są chyba każdemu riderowi. Niezawodne plecaki, nerki, rękawiczki, ochraniacze, ubrania to coś co wszyscy nieustannie widujemy na rowerowych trasach. Z produktów Dakine korzystają nie tylko nasi znajomi oraz amatorzy. Brand wspiera przede wielu profesjonalnych riderów takich ja na przykład legendarny Graham Agassiz.

Ale plecaki, torby podróżne i odzież to jeszcze nie wszystko. Firma nieustannie się rozwija i od 3 lat poszerza swoją rowerową kolekcję o specjalistyczne, techniczne buty. Całą gamę nowych butów rowerowych będzie można obejrzeć na stanowisku Dakine na Małopolska Joy Ride Festiwalu!

Stanowisko Dakine na Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Na stanowisku Dakine znajdziecie przede wszystkim wspomnianą już wyżej nową kolekcję butów, ale też całą gamę masę technicznych i lifestyle’owych ciuchów. Od siebie możemy wam doradzić, żebyście zainteresowali się przede wszystkim torbami i plecakami, bo to właśnie one wyróżniają się najwyższą jakością na rynku.

Specjalistyczne torby do transportu rowerów oraz plecaki zaprojektowane z myślą o bardzo różnych typach rowerzystów: budowniczych, riderach, specjalistach od enduro, którzy na każdy wyjazd zabierają ze sobą kolorową nerkę – do wyboru do koloru. No i jeszcze te piękne kapelusze. Ach… Widzimy się pod namiotem ekipy Dakine! Do zobaczenia!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Puky, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów