• Home
  • harenda
  • ,
  • zawody

Czego jeszcze nie było na Małopolska Joy Ride Zakończeniu Sezonu?

Czego jeszcze nie było na Małopolska Joy Ride Zakończeniu Sezonu?

W tym roku na naszym rowerowym zakończeniu sezonu nie zabraknie nowości. Posegregowaliśmy je na kategorie, żebyście mogli skupić się na tym co jest dla was naprawdę ważne.

 

ZAWODY Longest Jump Contest – Konkurs Lotów

Czy Robert Mateja pobije rekord skoczni? Dowiemy się już niebawem!

 

W tym roku chcemy wam zaproponować coś nowego. We współpracy z Downhill Life przygotowaliśmy dla was nową konkurencję – Longest Jump Contest. Zawody odbędą się w formie luźnego Jam’u, w którym do zgarnięcia będą fanty od Peatys, The Trail, a także talon na balon – czyli kasa do rozwalenia na sobotnim Afterparty!

 

Wszystkich chętnych zapraszamy w piątek o 13:00 na ostatnią skocznie na trasie. Po przeprowadzeniu skoku kwalifikacyjnego, rozpoczniemy finały!

 

IMPREZKA – Afterparty w klubie Dworzec – Konkurs Odlotów

https://www.instagram.com/p/BvFEnJGF7hC/

 

Jak co roku, poza aspektem sportowym przygotowaliśmy też dla was aspekt taneczno-muzyczno-imprezowy. Kolejny rok z rzędu zapraszamy was do Klubu Dworzec. Wsłuchując się w wasze prośby z zeszłego roku przygotowaliśmy dla was kilka udogodnień.

Po pierwsze primo: Głodni nie jesteście sobą, więc mamy dla was rewelacyjną szamkę. Nie musicie chodzić po Krupówkach jak zombie i szukać dziwnych kebabów z zimnym mięsem. Klub dworzec przygotował dla was prawdziwie rowerowe smaki:

  • Burgery,
  • Burrito z kaszanki,
  • Tortilla z kurczakiem,
  • Oscypki z żurawiną,
  • Frytki belgijskie,

Po drugie Primo: Spragnieni również nie jesteście sobą, więc nasza Joyowa opaska gwarantuje wam 10% zniżki na piwko, oraz wódeczkę! Pamiętajcie, żeby nie przegiąć, bo w niedziele w Red Bull Bez Łańcucha do zgarnięcia jest kupa sianka! $$$

 

Po trzecie PRIMO ULTIMO: Na tegoroczną imprezę zorganizowaliśmy najlepszych DJ’ów pod słońcem. Melanż rozkręcą dla was DJ Prescot i DJ VaZee. Jedno jest pewne – będzie się działo!

 

Ciuchy, Bajery, Kinowe Premiery

 

Foog

https://www.instagram.com/p/B2dsjt1CZut/

 

Mimo, że to w Kluszkowcach organizujemy targi, na zakończeniu sezonu na Harendzie odbędzie się promocja najnowszych ciuchów firmy Fooog. Ekipa przygotowała dla was rowerową casualową odzież, więc z całą pewnością będzie co oglądać!

 

Return To Earth – Premiera w Multikinie

https://www.facebook.com/9thplan/photos/gm.1162892763902950/2955679861139927/?type=3&theater

 

 

Słyszeliście o najnowszej produkcji Anthill Films? No właśnie. Return to Earth to prawdziwy powrót do korzeni. Takiego filmu jeszcze nie było, a najlepszym gwarantem jakości są występujący w nim zawodnicy. Semenuk, Rheeder, Johansson i cała reszta, zadbają o to, żebyście od pierwszej chwili oglądali film ze szczęką gdzieś na podłodze. Co to ma wspólnego z naszym festiwalem? Czuwajcie i nasłuchujcie speakera. On wyjaśni wam gdzie i jak będziecie mogli zgarnąć bilety na kinową premierę w MULTIKINIE!

Link do wydarzenia

 

No i co. To by było na tyle. Picujcie rowery, masujcie wątroby i do zobaczenia w piątek.

Podpisano

Joy Ride Crew

Organizator: Joy Ride

Sponsor tytularny: Małopolska

Sponsorzy: Kärcher, Red Bull, Maxxis, Fox

Współorganizatorzy:
4Xopen
Xtrails
PZKOL
Patroni medialni:
BikeBoard
Podhale 24
Downhill 24
Giga sport
Tygodnik Podhalański
INFOGRAM.pl
TVP Kraków.