Cyklokarpaty.pl w Kluszkowcach i Zakopanem

Pora zacząć salwę informacji dotyczących sezonu 2015 i imprez, które planujemy zorganizować. Dziś spieszymy poinformować, że podczas Joy Ride BIKE Festu w Kluszkowcach i Joy Ride Festivalu w Zakopanem zostaną zorganizowane przystanki znanej serii maratonów rowerowych Cyklokarpaty.pl.

2

W sezonie 2015 seria maratonów Cyklokarpaty.pl będzie liczyć 11 edycji. Dwie z nich związane będą z imprezami Joy Ride. Pierwsza z nich to Joy Ride BIKE Fest w Kluszkowcach, który w tym sezonie zapowiada się niezwykle interesująco. Szeroki wachlarz dziedzin, setki zawodników i tysiące widzów – to tylko niektóre z aspektów, jakie przemówiły za połączeniem sił. Co ważne: podczas edycji w Kluszkowcach odbędzie się trzecia eliminacja Pucharu Polski. To ważne, bo wyniki rywalizacji będą mieć duży wpływ na skład kadry powołanej na Mistrzostwa Świata w Maratonie MTB, które tego roku zostaną rozegrane we Włoszech. Mamy zachęcać dalej?

3

Druga z imprez odbędzie się w stolicy polskich Tatr – Zakopanem. To właśnie tam zostanie zorganizowany kolejny festiwal Joy Ride, w ramach którego będzie można wystartować w maratońskiej rywalizacji na bardzo wymagającej trasie.

4

Po roku nieobecności podczas Festiwalu Joy Ride w Kluszkowcach, organizatorzy – Grzesiek Prucnal i Szymon Syrzistie postanowili ponownie połączyć siły i właśnie tam, w asyście magazynu Bike, w dniach 15-17 maja odbędzie się największa rowerowa impreza półrocza. Dlaczego półrocza? Ponieważ ta sama ekipa zaprasza już w dniach 24-26 lipca do… Zakopanego! Joy Ride Festival w samym sercu Tatr! Ciężko sobie wyobrazić lepsze miejsce do promocji jazdy na rowerze!” – tak na swojej stronie opisują ponowne połączenie sił z Joy Ride organizatorzy maratonów Cyklokarpaty.pl

5

Więcej informacji na temat maratonów Cyklokarpaty.pl oraz imprez Joy Ride znajdziecie w linkach poniżej:

1. Strona maratonów Cyklokarpaty.pl -> http://cyklokarpaty.pl/

2. Joy Ride BIKE Fest -> (kliknij tutaj, przejdziesz do wydarzenia na fb)

3. Joy Ride Festival Zakopane -> (kliknij tutaj, przejdziesz do wydarzenia na fb)