Customowe rowery z najwyższej półki? Wpadnij na stanowisko Bike Builders na Małopolska Joy Ride Festiwal 2022

Customowe rowery z najwyższej półki? Wpadnij na stanowisko Bike Builders na Małopolska Joy Ride Festiwal 2022

Marzy Ci się customowy, jedyny w swoim rodzaju rower trail lub enduro? Dobrze trafiłeś! 20-22 maja koniecznie wpadnij na stanowisko Bike Builder i dowiedz się jak zaprojektować i zbudować maszynę, której pozazdroszczą Ci wszyscy kumple z pracy. Najbardziej prestiżowe marki, części najwyższej jakości, kozackie pomysły i nieszablonowe podejście – witamy pod namiotem Bike Builders! 

BIKE BUILDERS:

„Zapraszamy na stoisko Bike Builders x Szczyrkaido! Bike Builders to wyłączny przedstawiciel na Polskę takich marek rowerowych jak Evil Bikes czy Nukeproof. To co nas wyróżnia to możliwość pełnej customizacji tych maszyn zgodnie z potrzebami klienta. Zajrzyjcie na nasze stanowisko by poznać je z bliska i pogadać z ekipą Bike Builders, która chętnie odpowie na wszystkie wasze pytania. Poza budowaniem rowerów działamy również jako dystrybutor marki brytyjskiego producenta komponentów rowerowych Unite_Co, którego produkty cechuje unikatowy design oraz ciekawa kolorystyka, która wyróżnia ich na tle innych marek. Osiem kolorów to standard dla mostków, pedałów, zębatek, korb, osiek i paru innych części czyli coś co zainteresuje tych którzy poszukują czegoś ekstra do projektu swojego dream bike-a.

Dodatkowo jeśli chcesz zostać ambasadorem marki Nukeproof, Evil lub Unite Co wpadaj do nas! Porozmawiamy o szczegółach. Szczyrkaido, to lokalna firma, zajawka a także społeczność, którą budują ludzie z miłości do snowboardu. Szczyrkaido Store to miejsce, gdzie można kupić ubrania #szczyrkaido, zimą wypożyczyć sprzęt snowboardowy, a latem rowery elektryczne i napić się dobrej kawki. Staramy się nadawać temu pozytywny wydźwięk i tworzyć miejsce unikatowe na mapie Szczyrku. Na JoyRide zaprezentujemy swoją obecną kolekcję ciuchów!”

Więcej o ekipie Bike Builders: https://bikebuilders.pl/

Pamiętajcie, że tegoroczny Małopolska Joy Ride Festiwal odbędzie się 20-22 maja. W trakcie imprezy będziecie mogli powalczyć o atrakcyjne nagrody w 10 różnych konkurencjach i przetestować całą masę rowerowego sprzętu na ponad 40 różnych stanowiskach. Poza targami i zawodami mamy dla was całą masę wycieczek, konkursów i dodatkowych atrakcji, które spodobają się każdemu rowerzyście. Wpadaj na festiwal i na własnej skórze poczuj klimat najbardziej kozackiego festiwalu rowerowego w Polsce – Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej o tegorocznej imprezie. Sprawdź dostępne dyscypliny oraz listę wystawców (którą uzupełniamy na bieżąco). Już teraz możemy Ci obiecać, że w sezonie 2022 będziemy się bawić lepiej niż kiedykolwiek!

Zobacz co będzie się działo na tegorocznym festiwalu:

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, Karcher, KTM, Puky, OC1, On Lemon, Shimano, Specialized, Thule
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Współorganizatorzy: BT Project, Polish 4x open, 80 rowerów