Customowe błotniki i folie ochronne: 4-bike na Joy Ride Days w Szczyrku

Customowe błotniki i folie ochronne: 4-bike na Joy Ride Days w Szczyrku

Żeby uczynić swój rower wyjątkowym nie trzeba wydawać kilkudziesięciu tysięcy na części z najwyższej półki. Zazwyczaj to właśnie detale robią największą robotę i właśnie dlatego oferta ekipy 4-bike powinna przypaść wam do gustu. Firma zajmuje się produkcją customowych błotników i folii ochronnych, które nadają się do oklejenia absolutnie każdego roweru.  

„Projektujemy produkujemy i sprzedajemy akcesoria rowerowe takie jak błotniki oraz folie ochronne dla pasjonatów Enduro, Downhill, All mountain i XC. W naszej ofercie można znaleźć błotniki charakteryzujące się oryginalną grafiką z serii Mordor, Animals czy Camouflage. Robimy również niepowtarzalne błotniki, których wzór nadruku każdy może sobie zaprojektować indywidualnie, a my takie mu stworzymy. Dla tych co szukają czegoś ekskluzywnego mamy serię Glamour i błotniki o różnych kolorach błyszczące brokatem albo takie o strukturze karbonu również w różnych kolorach.

Jeśli ktoś chciałby uczynić swój rower zupełnie wyjątkowym, to oprócz błotnika, można u nas zamówić folie ochronne z kolorowym nadrukiem, uniwersalne albo stworzone na wymiar roweru. Oferta akcesoriów rowerowych 4-bike wciąż powiększa się. Szukamy ciekawych propozycji dla naszych Klientów, które są niespotykane na naszym rynku.”

„Jesteśmy niewielką firmą, która wytwarza swoje produkty w małej pracowni tutaj w Polsce. Jeżeli ktoś ma pomysły na ciekawe grafiki czy nowe produkty, to u nas jest szansa je zrealizować. Na naszym stanowisku każdy będzie mógł sobie przymierzyć nasz błotnik do swojego roweru. Do wyboru mamy około 200 wzorów, a każdy błotniki będzie można zakupić i zamontować na naszym stanowisku.” – Ekipa 4-bike

Na Szczyrkowską imprezę chłopaki z 4-bike zaplanowali również ciekawy konkurs z mobilnym sklepem, gdzie będzie można wygrać jeden z ich błotników!

Przypominamy, że na Joy Ride Days w Szczyrku widzimy się 27-29 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce naszej strony poświęconej imprezie lub na wydarzeniu na facebooku. W planach 3 dni luźnej jazdy po trasach, darmowe szkolenia, wycieczki, konkursy i najlepsza na świecie, festiwalowa atmosfera. Na zachętę przypominamy, że wstęp na imprezę jest darmowy, a od piątku do poniedziałku karnety w ośrodku Szczyrk Mountain Resort będą przecenione o 50%.

Partner tytularny: Szczyrk Mountain Resort

Sponsor skrzydeł dla zawodników: Red Bull

Patroni medialni: BikeBoard, Freestyle.pl, 43ride.com

Współorganizatorzy: The Trail, PUKY