Coś dla Pań – Sue Bike na Joy Ride Days w Szczyrku

Coś dla Pań – Sue Bike na Joy Ride Days w Szczyrku

Co to za targi, bez stylowych ciuchów rowerowych dla Pań? Sue jest marką produkującą ubrania dla wszystkich dziewczyn, które zamiast czerni wolą kolory. Którym nie przeszkadza róż w połączeniu z błotem. Które chcą się czuć wyjątkowo i kobieco uprawiając sporty extremalnie, spacerując czy relaksując się przy książce. Ubrania codzienne oraz sportowe w niesamowicie damskim i subtelnym stylu oraz wzornictwie. Wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły przez kobiety dla kobiet!

„W góry? – nie ma problemu, ramion nie spali. Na rower? – oczywiście, będzie jak w raju. Do biegania? – pewnie, oddycha i jest przewiewna. W ciepłym deszczu? – A jak! Schnie błyskawicznie.” Dziewczyny z ekipy SUE wiedzą co robią. Ich koszulki (i oczywiście inny części garderoby) to wielozadaniowe stroje sportowe, które zostały stworzone z myślą o aktywnym trybie życia.  „Techniczny materiał sprawia, że do wielu aktywności sprawdzą się idealnie. Jeśli tylko kolor sprawia, że nie możesz o niej zapomnieć, wiedz, że ona musi być Twoja!”

Jest tylko jedna ważna sprawa… Koszulki SUE muszą być używane. Bardzo nie lubią ciemności szafy i samotności – są przyjacielskie i kochają sport! Jeśli brakuje Ci mobilizacji do wyjścia z domu to postaw sobie challenge – powiedz o tym znajomym aby ciężej było się wymigać, oznacz @sue.bike na stories i zabierz dziewczyny ze sobą na jedną ze swoich przygód. No i konicznie wpadnij do Szczyrku! Na stanowisku SUE nie będzie możliwości testowania produktów, ale ekipa z Podhala już zapowiedziała, że na imprezie pojawi się najnowsza kolekcja ciuchów w okazyjnych festiwalowych cenach!

Przypominamy, że na Joy Ride Days w Szczyrku widzimy się 27-29 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce naszej strony poświęconej imprezie lub na wydarzeniu na facebooku. W planach 3 dni luźnej jazdy po trasach, darmowe szkolenia, wycieczki, konkursy i najlepsza na świecie, festiwalowa atmosfera. Na zachętę przypominamy, że wstęp na imprezę jest darmowy, a od piątku do poniedziałku karnety w ośrodku Szczyrk Mountain Resort będą przecenione o 50%.

Partner tytularny: Szczyrk Mountain Resort

Sponsor skrzydeł dla zawodników: Red Bull

Patroni medialni: BikeBoard, Freestyle.pl, 43ride.com

Współorganizatorzy: The Trail, PUKY