Coolsport – czyli Etnies i Volcom na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Coolsport – czyli Etnies i Volcom na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Tak, tak słyszeliśmy, że enduro i e-bike’i przejęły kontrolę nad światem! Co nie znaczy, że firmy, które zakorzenione są głęboko w bardziej ekstremalnych odmianach kolarstwa górskiego powinny zniknąć ze światowej sceny. Wręcz przeciwnie. Ich obecność w branży powinna być wspierana i celebrowana, bo core kolarstwa górskiego to przecież freeride. Właśnie dlatego, jaramy się jak pochodnie, gdy kolejny rok z rzędu możemy Was poinformować o tym, że marki Etnies i Volcom pojawią się na naszych targach. 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o markach Etnies i Volcom

ETNIES – pozostaje wiodącą marką zajmującą się sportami wyczynowymi, zaangażowaną w tworzenie innowacyjnych produktów, które zapewniają jak największy komfort, ochronę oraz unikalny styl. Etnies pozostaje wierny swoim korzeniom, sponsorując światowej klasy skaterów, zawodników MTB, surferów, snowboarderów ora zawodników BMX, i kontynuuje swoje zaangażowanie, wspierając każdą z tych społeczności. W skład teamu Etnies wchodzą takie sławy sportów ekstremalnych jak: Ryan Sheckler, Chris Joslin, Trevor McClung, Brandon Semenuk, Chase Hawk, Tommy Dugan, JP Walker, Jeremy Jones oraz Parker i Conner Coffin. Etnies dba też o naszą planetę. Dzięki projektowi „Buy a Shoe, Plant a Tree”, firma posadziła już ponad 2 miliony drzew od 2011 roku.

Volcom – Marka Volcom to dziś jeden z liderów na ryku action sport. Historią sięga aż do 1991 roku kiedy to dwóch przyjaciół i pasjonatów surfingu oraz snowboardingu Richard Woolcott i Tucker Hall rozpoczęło działania mające na celu stworzenie zajawkowej, wychodzącej po za ówczesne kanony stylu marki odzieżowej inspirowanej duchem Kalifornii. Tak o to powstała kultowa już marka Volcom ! Marka działa na wielu gruntach, oferując odzież snoboardową czy streetwearową a od pewnego czasu wkraczając do świata rowerów. Ducha marki kreuje jeden z najlepszych teamów , który skupia największe gwiazdy deskorolki, snowboardingu, surfing. Spotykają się tu różne generacje dając wybuchowy miks doświadczenia i świeżości. Produkty Volcom to najwyższa jakość oraz najnowsze trendy w modzie. Styl firmy nawiązuje jednak do jej korzeni, a produkowane przez nią rzeczy nadal inspirowane są punkrockiem, sztuką. Volcom tworzy odzież, która nie tylko obrazuje nasz niecodzienny styl, ale która także pobudza nas do życia w ten sposób. Na razie w ofercie odzieży rowerowej Volcom oferuje techniczne spodnie oraz szorty Trail Ripper oraz techniczne koszulki.

Stanowisko Etnies i Volcom na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Cóż. Ekipa z Etniesa dobrze wie co robi. Dzięki wsparciu globalnych bohaterów takich jak Emil Johansson, w przeciągu kilku lat podbiła rynek rowerowy w Polsce, Europie i na całym Świecie. Volcom to z kolei „inna para kaloszy”, bo firma swoje korzenie ma w nieco mniej „rowerowych” sportach ekstremalnych. Surfing i snowboarding to dyscypliny, które rozwinęły się na długo przed kolarstwem grawitacyjnym, ale ponieważ w ostatnim czasie rowery wiodą prym, marka postanowiła zwrócić się w stronę dwóch kółek. Na miejscu w Kluszkowcach pojawią się lokalni ambasadorzy Etniesa – Paweł Stachak, oraz dobrze wam znany Bartek Czubaka Sordyl. Do tego ekipa planuje turniej rzutek, w którym do zgarnięcia będą kozackie fanty. Namówili? Nas na pewno, więc widzimy się pod namiotem Cool Sportu!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów