Contesport, czyli Dainese & Kona (i inne) na Małopolska Joy Ride Festiwal

Contesport, czyli Dainese & Kona (i inne) na Małopolska Joy Ride Festiwal

Na stanowisku Contesport znajdziecie naprawdę wiele kozackich marek, takich jak Dainese, Kona, Neon, Athletes (okulary) i UYN (bielizna termiczna). Będą promocyjne ceny a rabaty sięgną nawet 50%! Będą testy rowerów i szansa na zapoznanie się z bardzo szeroką ofertą dystrybucyjną. Co ciekawe promocjami objęte zostaną nawet rowery, więc jeśli któraś maszyna przypadnie Wam do gustu na testach, to istnieje spora szansa, że z naszego festiwalu wrócicie do domu z nowym rowerem. Nas generalnie nie trzeba długo namawiać… A was? 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku Contesport

Dainese (główna marka):

Obecność legendarnej marki Dainese na Joy Ride jest już tradycją. Wywodząca się z motocykli włoska firma kojarzona z Valentino Rossi produkuje ochraniacze rowerowe przez wielu uważane za najlepsze.

Protekcja Dainese łączy w sobie 3 kluczowe cechy: swobodę ruchów podczas jazdy na rowerze, wysoką przewiewność i oczywiście odpowiedni poziom ochrony. Najbardziej znanymi produktami jest seria Trail Skins Pro, protekcja, którą zakładamy raz, jeździmy cały dzień i przypominamy sobie o niej dopiero podczas uderzenia.

Osobom, które jeszcze nie przekonały się do Dainese polecamy zacząć właśnie od tej serii np. najbardziej popularnego produktu Trail Skins Pro Knee.

Nowością marki na obecny sezon jest kolekcja butów MTB zarówno z płaską podeszwą, jak i z wczepami. Jak przystało na Dainese buty zostały zaprojektowane od podstaw z wykorzystaniem technologii znanych marce z motocykli oraz z zewnętrznego rynku. Przykładem mogą być materiały podeszw butów Groundtrax® oraz Vibram. Pierwsze opatentowane przez Dainese, drugie – najbardziej znana marka podeszw specjalistycznego obuwia. Cel jest wspólny: odpowiednia praca podeszwy podczas pedałowania oraz najlepsza kontrola poślizgu podczas kontaktu z ziemią.

Z pewnych źródeł 😉 już wiemy, że w przyszłym roku kolekcja butów zostanie powiększona, a dotychczasowe będą dostępne w nowych kolorach. Świadczy to o jednym – produkt już został doceniony przez rowerzystów!

Jeżeli jesteśmy przy nowościach nie można zapominać o kaskach Linea 001, które są w kolekcji od 2 lat, a już są licznie widoczne wśród uczestników Joy Ride.

Stanowisko Dainese & Kona na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Na stoisku będzie dostępna pełna kolekcja produktów rowerowych Dainese. Na miejscu będziecie też mogli znaleźć produkty reklamowe marki, w tym bawełniane koszulki, które są świetną pamiątką z festiwalu.

Co więcej, do waszej dyspozycji udostępnione zostanę rowery testowe marki Kona! Będzie można je zarówno przetestować, jak i kupić! Nie należy zwlekać z wypożyczeniami, bo im szybciej się zgłosicie tym większe prawdopodobieństwo, że dany rower będzie dostępny. Do wypożyczenia roweru potrzebny będzie dowód osobisty, maksymalny czas wypożyczenia to godzina, natomiast zachęcamy do jak najczęstszych zmian testowanych rowerów.

Biorąc pod uwagę, że legendarna marka trafiła ostatnio z powrotem w ręce pierwotnych właścicieli, spodziewamy się, że jej filozofia oparta na kolarstwie grawitacyjnym na szczęście nie ulegnie zmianie! Kozacka geometria, zawieszenie oparte na własnych patentach i pomysłach, kozacka ekipa wspieranych zawodników – jazda na rowerach marki Kona, to naprawdę powód do dumy!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów, Rowerowa Dolina