Co znajdziemy na stanowisku Banana Bikes w trakcie Joy Ride Days w Szczyrku?

Co znajdziemy na stanowisku Banana Bikes w trakcie Joy Ride Days w Szczyrku?

Tych Panów to bardzo lubimy. I na rowerach pojeżdżą i wód… No, w sensie przyjeżdżają na wszystkie nasze imprezy. Chłopaki mają w swojej ofercie kilka naprawdę konkretnych marek rowerowych i jak zwykle przygotują na swoim stanowisku całą masę dodatkowych atrakcji i promocji. Wpadajcie pod ich namiot. Widzimy się 9-11 września w Szczyrku! 

Banana Bikes: 

Na stanowisku Banana-Bikes, jak co roku można znaleźć pełną ofertę kasków fullface i ochraniaczy od 7idP oraz komponentów od TAG Metals. Fani sprężynowych damperów w Szczyrku będą mogli zakupić regulowane sprężyny SPRINDEX, uszczelki do amortyzatorów i damperów od ARI i RacingBros’a. Znajdziecie również błotniki MADPIG’a, zaworki V-MAX ochraniacze i zbroje RACER’a. Nie możemy również zapomnieć o naszych polskich osiach BB Components – nie ważne czy uszkodziłeś oś w swojej ramie, czy zgubiłeś Qrk® od swojego amortyzatora, pomożemy dobrać nową!

Jak wspominaliśmy ekipa Banana Bikes nadaje się i do tańca i do różańca. Jaramy się, że chłopaki ciągle są z nami i już cieszymy się na kolejne spotkanie w Szczyrku!

Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce „Szczyrk”, a tymczasem sprawdźcie, jak wyglądała nasza impreza w ubiegłym sezonie: