Ciuchy, wkładki, bajery – Foog i Flat Out na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Ciuchy, wkładki, bajery – Foog i Flat Out na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Kolejne polskie firmy lądują na naszym festiwalowym pokładzie. Tym razem coś związanego z ciuchami oraz wkładkami antyprzebiciowymi. Na pierwszy ogień Foog, czyli producent odzieży i akcesoriów, w których obecnie wożą się głównie specjaliści od Enduro. Drugą z firm, która pojawi się na tym samym stanowisku będzie Flat Out, czyli marka specjalizująca się w produkcji wkładek i mleka, dzięki którym już nigdy nie przebijecie swoich opon. Mamy, testujemy, polecamy. Ale o konkretach opowiemy poniżej: 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku Foog i Flat Out

FOOG

FOOG to istniejąca już niemal dekadę firma która przecierała szlaki polskim markom odzieżowym. Obecnie ma w swojej ofercie dosłownie wszystko – od jerseyów i koszulek przez spodnie i spodenki, aż po grubsze bluzy i techniczną odzież na każde warunki pogodowe. W ich ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ wzory są bardzo zróżnicowane. Ci z was, którzy nie lubią się wyróżniać, na pewno skupią się na białych lub czarnych ciuchach wykończonych subtelnymi wzorami nie rzucającymi się w oczy. Kolorowi królowie i królowe enduro również będą miały w czym wybierać, ponieważ spora część odzieży zdecydowanie przyciągnie spojrzenia wszystkich osób, które pojawią się na festiwalu. Będą ciuszki dla dorosłych i dla młodszych – innymi słowy wszystko, czego rowerowa dusza zapragnie!

FLAT OUT

Sprawa jest prosta. Flat-out to wkładki antyprzebiciowe, które uratują Ci tyłek. Prędzej czy później i tak będziesz jeździć z wkładką. Teraz zależy czy przepłacisz za marketing, czy nie. Cudów nie ma. Każda wkładka to kawałek polimeru, który ma stabilizować oponę i chronić obręcz. Jakościowo tanie wkładki bywają na poziomie węża dylatacyjnego, a te droższe piją po prostu mniej mleka i mają zabawne kolory…

Mamy do zaoferowania zaprojektowane i wykonane w Polsce wkładki. Nie drą się, nie piją mleka, wracają po uderzeniu do swojego kształtu i robią całą resztę roboty, jaką znacie z opisów innych firm. Ponieważ postawiliśmy na materiał, który serio daje rade, to nie mamy za dużo na kampanię marketingową. Pokażemy natomiast w zakładce ambasadorzy, kto nam zaufał. Jak im wystarczy, to Tobie na pewno też.

Cholercia, nas przekonali. A co z Wami?

Stanowisko Foog i Flat Out na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Co na stanowisku? Przeceny, promocje, gadżety, gry, zabawy, loterie, lasery, bajery. Prawdę mówiąc, jak już tak trochę znamy ekipę z Fooga i Flat Outa, to musimy przyznać, że ciężko nam przewidzieć, czym w tym roku spróbują nas zaskoczyć. Jedno jest pewne – na pewno będzie się działo, a co konkretnie? To już zostawimy dla Was w formie niespodzianki…

Dlaczego warto odwiedzić ten namiot? Cóż. Jak to zwykle bywa, większość wystawców przygotowuje na naszą imprezę specjalne akcje promocyjne, więc jeśli zastanawiacie się nad zmianą garderoby lub zakupem najbardziej sensownych wkładek antyprzebiciowych, to skierujcie się właśnie pod ten namiot. Poza tym, nawet jeśli nie znajdziecie tam niczego co pokrywałoby się z waszymi zainteresowaniami (w co ciężko nam uwierzyć), to na pewno miło spędzicie czas w towarzystwie bardzo pozytywnie zakręconych riderów.

7-9 czerwca, stanowisko Foog i Flat Out na Małopolska Joy Ride Festiwalu. Wpisane do notesiku! 

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów