• Home
  • Ogólne

Ciuchy rowerowe od zajawkowiczów dla zajawkowiczów, czyli TYGU na Małopolska Joy Ride Festiwal

Ciuchy rowerowe od zajawkowiczów dla zajawkowiczów, czyli TYGU na Małopolska Joy Ride Festiwal

Na tegorocznym Małopolska Joy Ride Festiwalu ponownie zagości stoisko firmy TYGU, które cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem uczestników. Dlaczego? Czy to dzięki ich innowacyjnym produktom i świetnej obsłudze? A może to zasługa wyjątkowych promocji? Jedno jest pewne – TYGU wie, jak przyciągnąć tłumy, a w tym roku zapowiada jeszcze więcej atrakcji!

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku TYGU

TYGU to polska firma specjalizująca się w produkcji odzieży i akcesoriów rowerowych. Ich produkty, wykonane z materiałów najwyższej jakości, są chętnie wybierane przez miłośników ekstremalnych sportów rowerowych. W ofercie TYGU znajdziemy m.in. koszulki i spodenki z wełny merino, ochraniacze klatki piersiowej oraz szeroki asortyment okularów i gogli. Firma stawia na ekologię, używając recyklingowanych materiałów, a ich produkty są testowane w najtrudniejszych warunkach. TYGU ciągle dąży do perfekcji, wprowadzając nowoczesne technologie i dbając o każdy detal swoich produktów.

Zapraszamy na stronę internetową ekipy z Bielska! Znajdziecie tam cały asortyment i informacje o produktach. Chociaż lepiej będzie jak sami wpadniecie na stoisko i sprawdzicie to na żywo!

Nie przegapcie stoiska TYGU na Małopolska Joy Ride Festiwalu! Przyjdźcie i przekonajcie się sami, dlaczego TYGU jest jedną z najpopularniejszych marek wśród rowerzystów. Do zobaczenia pod namiotem TYGU! Oprócz możliwości przetestowania sprzętu, będziecie mogli spotkać się z ekspertami, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów, Rowerowa Dolina