Cho na rower – Wycieczki rowerowe na Małopolska Joy Ride Bike Festiwal.

Małopolska Joy Ride Festiwal to nie tylko zawody i olbrzymie targi rowerowe. To przede wszystkim aktywnie spędzony czas w towarzystwie najlepszych rowerowych znajomych! Jak co roku przygotowaliśmy dla was dodatkowe atrakcje takie jak wycieczki rowerowe czy szkolenia. Dodatkowo w miasteczku festiwalowym znajdziecie mnóstwo nowoczesnych gadżetów, a niektóre firmy przygotowały dla was również konkursy! Zostając jednak w temacie wycieczek.. Mamy dla was 3 propozycje – oto one:

 

Wycieczki szosowo-szutrowe trasami Velo Małopolska. 

To wycieczka dla każdego. Nie zależnie od posiadanych umiejętności, oraz stopnia zaawansowania czy nawet roweru, na którym jeździcie zapraszamy was serdecznie do naszego festiwalowego peletonu! Spotykamy się o 10:30 (po spotkaniu grupy szosowej) i w zależności od pogody oraz chęci grupy ruszamy na naszą małą wyprawę! Nasz sponsor tytularny – Małopolska co roku buduje kilometry ścieżek rowerowych w całym regionie i to właśnie trasami ufundowanymi przez nich będziemy się przemieszczać. W planach mamy kilkadziesiąt kilometrów w bardzo spokojnym tempie. Wrócicie do miasteczka festiwalowego napakowani endorfinami po same uszy!

SOBOTA:
Lajtowa wycieczka po nowych odcinkach VeloDunajec, kawką w Szczawnicy i powrotem nieoczywistą drogą do Kluszek. Preferowane ciut grubsze laczki niż szosowe, bo nie zabraknie nam gruntowych odcinków pod kołami, z malowniczym Przełomem Dunajca na czele. Aha, w zależności od preferencji grupy możemy sobie urozmaicić wycieczkę o zwiedzanie – po drodze mamy dwa zamki, klasztor, zaporę wodną i pewnie coś się jeszcze znajdzie
70 km? Spokojnym tempem wszyscy damy radę!

NIEDZIELA:
Może pyszne lody w Nowym Targu? Kolejna świetna trasa, na której mamy wesoły przystanek. Kawkę i lody! W zależności od ambicji utworzonej grupy, wycieczkę będziemy modernizować. Jedno jest pewne – nudy nie będzie!

 

 

Wycieczka szosowa z 72D Athlete Bike 

Nie samymi górskimi rowerami człowiek żyje! Zapraszamy wszystkich wyznawców rowerów szosowych na wycieczkę razem z ekipą 72D Athlete Bike!  Jak co roku w sobotę i niedzielę będziemy na was czekać o 10 rano przy wejściu do hotel u „Pod Wulkanem”. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pozwiedzać okoliczne tereny w dość żwawym tempie! W planach mamy 4 godziny kręcenia, ale w zależności od warunków atmosferycznych, a także rozmiaru i zaawansowania naszego peletonu – trasę będziemy modernizować na bieżąco.

Ekipa z 72 Athlete Bike – to doświadczona grupa szosowa, posiadająca niezbędną wiedzę i umiejętności do zrobienia z normalnego szarego człowieka, szosowego kolarza z prawdziwego zdarzenia! Ekipa będzie na festiwalu od piątku, więc jeśli macie do nich jakieś pytania to śmiało!

 

 

Wycieczka na rowerach elektrycznych – Specialized Levo Guided Tour. 

Chciałbyś zaliczyć na rowerze epickie podjazdy z jeszcze lepszymi zjazdami, ale nie jesteś w najlepszej formie? A może właśnie żyłujesz codziennie po 100 km na swoim rowerze i wreszcie chciałbyś odpocząć, jak na rowerzystę przystało – aktywnie!

Powód nie jest istotny. Najważniejsze jest to, że organizujemy dla was świetną wycieczkę rowerową z przewodnikiem i to na jakim sprzęcie!!

Specialized Turbo Levo Guided tour – to jak sama nazwa wskazuje, rowerowy trip po lokalnych szlakach na wypasionych rowerach elektrycznych ze stajnie Specialized!

Będziemy na was czekać codziennie przy namiocie speca.
Na wycieczki będziemy ruszać 3 razy dziennie – o 11:00 13:00 i 15:00. Zamówiliśmy słońce u lokalnych szamanów, więc nie bójcie się jeśli na moment się zachmurzy. Poza tym nie ma złej pogody na rower! Są tylko źle dobrane opony!

Na wycieczkę rejestrujecie się rezerwując wybrany rower Specialized na godzinę szkolenia.

Link do zapisów:

https://system.timedo.pl/joyride/pl/publiczny/listaRowerow

 

FESTIWAL  WSPIERAJĄ:

Partner tytularny: Małopolska
Sponsorzy: Garmin, Specialized, Marin, Maxxis, Fox, Karcher, Shimano, BIKE by SG
Sponsor skrzydeł dla zawodników: Redbull
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Nadleśnictwo Krościenko, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, INFOGRAM.pl, TVP Kraków.
Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BT Project, Polish 4x open,
72D, Velo Małopolska