Chcesz zostać profesjonalnym diggerem? Czyli Bike Universe na Małopolska Joy Ride Festiwal

Chcesz zostać profesjonalnym diggerem? Czyli Bike Universe na Małopolska Joy Ride Festiwal

Z naszymi targami dzieje się dokładnie to o co zawsze walczyliśmy. Poza firmami, które na swoich stanowiskach prezentują rowery, w Kluszkowcach zaczynają się pojawiać inne, powiązane z branżą rowerową marki, specjalizujące się w niezbędnej sportowcom depilacji, produkcji rowerowych neonów, a w tym sezonie, nawet budowaniu tras rowerowych. Najlepszym przykładem jest firma Bike Uniwerse, która od lat buduje w Polsce bike parki, single i pumptracki. W tym roku ekipa budowniczych pojawi się na targach w Kluszkowcach i będzie próbowała namówić Was na proaktywne działania społeczne, mające poskutkować rozbudową polskiej sieci tras i ścieżek rowerowych! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o Bike Universe

BIKE UNIVERSE: 

Jesteśmy liderem budowy sportowej infrastruktury rowerowej w Polsce. W minionych latach stworzyliśmy wiele cenionych obiektów m.in.:

– największy tor pumptrack na świecie ( Parzęczew koło Łodzi ) który był areną ostatnich MP oraz wiele innych wybitnych pumptracków całej Polsce

– tor XCO na Igrzyska Europejskie European Games w Krynicy Zdroju 2023

– kilka pętli SINGLETRACK GLACENSIS w tym najlepszą wg użytkowników Pętlę Międzygórze

– budowaliśmy i utrzymaliśmy bikeparki w Kasinie Wielkiej oraz na Górze Żar

Naszym głównym celem jest zaprezentowanie naszego dorobku szerszej publiczności oraz poszukiwanie nowych talentów chcących połączyć pracę z pasję pośród osób odwiedzających festiwal JoyRide.

Stanowisko Bike Universe na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

To co. Jest ktoś chętny na karierę profesjonalnego diggera? Poszukiwani chętni na stanowisko: operator koparki ręcznej typu łopata. ŻARCIK. Ale, gdybyście jednak na poważnie łączyli swoje plany zawodowe z branżą rowerową, to budowanie tras rowerowych jest tematem, który zdecydowanie powinniście wziąć pod uwagę. Poza tym, czy jest tu jakikolwiek rowerzysta, który nie lubi kopać? Nie? No właśnie, tak też myśleliśmy. A z ekipą Bike Universe znamy się nie od dziś i z czystym sumieniem, możemy Wam ich polecić. Wpadnijcie pod ich namiot w trakcie naszej imprezy. Podobno planują kilka konkursów, w których do wygrania będą konkretne nagrody. A jeśli nawet nie planujecie walczyć o prezenty, przemyślcie kwestię pracy w rowerówce – my polecamy!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów