• Home
  • Ogólne

Ceramika rowerowa oraz kosmetyki z najwyższej półki – Gtechniq Bike na Joy Ride Days 2022

Ceramika rowerowa oraz kosmetyki z najwyższej półki – Gtechniq Bike na Joy Ride Days 2022

„Ceramika rowerowa? A to nie nakłada się tego na samochody?” Dobrze się wam kojarzy. Firma Gtechniq wywodzi się właśnie z branży samochodowej, ale w tym sezonie zaczęła bardzo mocno rozpychać się również na rynku rowerowym. Produktom tej firmy zaufał nawet Dawid Godziek, który początkiem roku został ambasadorem Gtechniq! Co ciekawe firma współpracowała nawet z teamami F1. Jeśli chodzi o doświadczenie i jakość produktów, to można bez obaw powiedzieć, że Gtechniq jest światowym liderem. 9-11 września będziecie mieli szansę, by przekonać się o tym na własnej skórze – a w zasadzie to „skórze” waszych rowerów! 

Gtechniq Bike:

„Wiemy, że rowerzyści to prawdziwi eksperci, którzy znają się na rzeczy, dlatego nie będziemy mydlić Ci oczu. W Gtechniq od zawsze stawiamy na jakość i czysty performance, a nasze produkty opracowywane są przez najlepszych inżynierów i wizjonerów. Nasza praca jest podparta testami laboratoryjnymi i jazdą w realnych warunkach,  właśnie dlatego, jesteśmy tak bardzo skuteczni. W naszej ofercie nie znajdziesz wosków i polimerów w zawyżonej cenie. Swoje korzenie zapuściliśmy w branży motoryzacyjnej (WRC, F1, 24h Le Mans), a środki, które przygotowaliśmy dla rowerzystów, testowaliśmy w realnych, najbardziej wymagających warunkach. Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że jesteśmy rynkowym liderem.

 

Naszym flagowym produktem jest prosta w użyciu i niezawodna powłoka ceramiczna, dzięki której Twój rower stanie się „brudo-odporny”. Błoto, kurz, piach, ściółka – nie ma znaczenia co „zaatakuje” Twój rower. Od chwili, w której nałożysz na niego naszą powłokę, zawsze będzie wyglądał idealnie! Kąpiele błotne w nawet najcięższych warunkach nie będą Ci już straszne, bo nawet lepka, gliniasta ziemia, spłynie po Twojej maszynie, gdy tylko skierujesz na nią strumień wody. No i jeszcze ta głębia koloru – nawet nowe rowery, nie wyglądają tak dobrze, jak używki po kuracji produktami Gtechniq.  Jesteśmy najlepsi, więc zaufaj nam i spraw, by Twój rower również wyglądał NAJLEPIEJ!

 

W trakcie Joy Ride Days w Szczyrku będziecie mogli zobaczyć jak działają produkty firmy Gtechniq, a kilku szczęściarzy będzie się mogło cieszyć darmową powłoką nałożoną na swój rower. Koniecznie wpadnijcie na ich stanowisko, bo będzie się działo!

 

Więcej szczegółów na temat imprezy podamy wkrótce, a tymczasem sprawdźcie, jak wyglądała nasza impreza w ubiegłym sezonie: