Coś dla gadżeciarzy – Cardo na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Coś dla gadżeciarzy – Cardo na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Lubisz sportowe i technologiczne gadżety? Musisz cały czas być na bieżąco, bo masz mnóstwo rzeczy na głowie? Ten sprzęt powinien przypaść Ci do gustu. Firma Cardo, która w tym roku wystawi się na Małopolska Joy Ride Festiwalu to ekspert w dziedzinie elektroniki użytkowej – zwłaszcza w przypadku urządzeń do komunikacji i interkomów, które są wykorzystywane przez motocyklistów. Coś nam się wydaje, że to tylko kwestia czasu, gdy te urządzenia zdobędą swoich klientów w branży rowerowej. No to co, sprawdzamy? 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o Cardo

Od Cardo: 

Cardo to międzynarodowa firma wyspecjalizowana w elektronice użytkowej, założona w 2003 roku. Cardo jest światowej klasy liderem w zakresie urządzeń do komunikacji i interkomów motocyklowych. W 2004 roku wprowadza na rynek pierwszy interkom motocyklowy bluetooth montowany na kasku i od tamtego czasu sprzedaje 4 miliony urządzeń. W 2015 roku jako pierwsza firma na świecie wprowadza interkom w technologii DMC (Dynamic Mesh Comunication). To rewolucja, która odmienia sposób komunikacji dzięki wykorzystaniu dynamicznej sieci połączeń, gdzie każde urządzenie jest jednocześnie nadajnikiem i odbiornikiem. Sieć może liczyć od 2 do 15 użytkowników a jej zakres do max. 5km.

Sieć nie wymaga połączenia wifi czy sieci telefonicznej i działa niezależnie co ma ogromnie znaczenie w miejscach bez zasięgu. Od 2019 roku urządzenia Cardo zostają wyposażone w nagłośnienie firmy JBL. Cardo łączy się z telefonem, pozwala słuchać muzyki, odbierać połączenia telefoniczne, słuchać komunikatów nawigacji a podstawowe funkcje można obsługiwać głosowo bez wyjmowania telefonu z kieszeni. W 2022 roku Cardo wkroczyło na rynek outdoor oferując urządzenie przeznaczone dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu.

Stanowisko Cardo na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Jazda na rowerze, nartach, bieganie czy wspinaczka – zawsze jesteś w kontakcie z grupą – możecie się wzajemnie informować o niebezpieczeństwach na trasie, korygować swoje postępy, itd. Cardo Packtalk Outdoor to game changer w segmencie komunikacji! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przetestowania interkomu Cardo Packtalk Outdoor w trakcie targów w Kluszkowcach. Testy będzie można przeprowadzić w ramach naszego stoiska jak również w bikeparku.

Kto wie, kto wie? Pierwsze co przychodzi nam na myśl to zorganizowany wypady w góry, w trakcie których grupa potrzebuje się ze sobą skomunikować na rozciągniętym, długim singlu. Taki sprzęt na pewno przyda się wszelkiego rodzaju podróżnikom i łowcom przygód, których, jak dobrze wiecie w rowerówce nie brakuje!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów