Canyon na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Canyon na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Pisanie o takich firmach to dla nas nie mała przyjemność. Canyon proszę Państwa. Jeden ze światowych gigantów, absolutna czołówka, elita, top. Firma posiadająca wiele niezwykłych wynalazków i patentów, sponsorująca największe gwiazdy sportu, takie jak chociażby Fabio Wibmer. ZNÓW U NAS BĘDĄ. Jaramy się, że ekipa Canyona z tak mocnym zaangażowaniem wspiera rozwój naszej imprezy poprzez udostępnianie Wam rowerów testowych i coroczny udział w targach z naprawdę konkretnym stanowiskiem pełnym rowerów testowych z najwyższej półki. 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku Canyon

Canyon

Canyon to renomowany producent rowerów górskich, znany z innowacyjności, wysokiej jakości wykonania i zaawansowanych technologii. Firma specjalizuje się w produkcji rowerów górskich i od lat stoi na czele branży, dostarczając riderom na całym świecie sprzęt, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wybrednych i marudnych ekspertów od spraw wszelakich. Rowery Canoyna to o wiele więcej niż maszyny umożliwiające podjechanie na szczyt tras i agresywny zjazd w dół, to prawdziwe cuda techniki umożliwia odkrywanie tego co nieodkryte i zdobywanie tego co niezdobyte. Rany, ale się poetycko zrobiło. Chyba zaczniemy pisać wiersze.

Zostawiając na chwilę temat poezji i wracając do rowerów Canyona. Modele budowane z myślą o dyscyplinach takich jak enduro all mountain czy zjazd cechuje nie tylko zaawansowana geometria ramy, ale także nowoczesne patenty, jak choćby system stabilizacji kierownicy, który miał swoją premierę kilka sezonów temu. Wykorzystanie nowoczesnych technologii i zaawansowanych materiałów sprawia, że rowery są niezwykle zwrotne i responsywne na każdym typie terenu, bez względu na to, czy jest to techniczny singletrack czy długie zjazdy w górach. Ponadto, firma stale wprowadza innowacje, takie jak systemy zawieszenia oparte na najnowszych technologiach, które zapewniają doskonałą kontrolę i komfort jazdy nawet w najbardziej wymagających warunkach.

No napisalibyśmy coś jeszcze, ale to ciągle będzie tylko wzdychanie i zachwycanie się tymi rowerami. Przyjedź na festiwal i po prostu sam zobacz! 

Stanowisko Canyon na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

W filmie powyżej przedstawiliśmy jeden z projektów zbudowanych przez największego, rowerowego youtubera na świecie i ambasadora marki Canyon – Fabio Wibmera. Naszym zdaniem zdecydowanie warto zobaczyć tę brykę. A co do tego, co wydarzy się na naszym festiwalu, to chociaż Fabio (przynajmniej na razie) nie zapowiedział swojej wizyty, to będziecie mieć szansę na spotkanie z jednym z lokalnych ambasadorów marki – Krzysiem Kaczmarczykiem – jednym z trzech jeźdźców apokalipsy, którzy zawiązali szaloną komitywę o nazwie TRIPULA.

A co do rowerów: Tak, będzie można jeździć, tak będzie można testować. O szczegółach powiadomimy wkrótce, ale jeśli byliście na naszych imprezach w przeszłości, to wiecie, że na stanowisku Canyona, rowerów testowych zdecydowanie nie brakuje…

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów