BURN Dirtpark Rocznica- lepiej późno, niż później

Wiele gleb, potu i krwi, tysiące twarzy i tysiące nowych tricków, wzloty i upadki, tony śniegu i tony ziemi, szalone nocki i buzacyjne eventy. Wszystko to co działo się tu przez ponad rok na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Ciężko jest to opisać słowami i nawet nie będziemy próbowali.

To co się tu wydarzyło ukształtowało nas i na zawsze w nas pozostanie. Nadchodzi czas na świętowanie, świętowanie zaległej rocznicy powstania jedynego w Polsce i jednego z niewielu w europie krytych dirtparków. BURN DIRTPARKU!

Trudno w to uwierzyć, ale to już ponad 1,5 roku, jak BURN Dirtpark działa. Oparliśmy się wiatrom, śnieżycom i innym niedogodnościom. Choć trochę ponad rok działalności może wydawać się niezbyt długim okresem, to wydarzyło się tu naprawdę wiele. Przede wszystkim dzięki determinacji ekipy RADICAL.sm oraz współpracy z firmami Burn i adidas Orginals przybył nam nowy obiekt. Za ścianą wyrósł BURN Bowl, projekt przez który omal nie przegapiliśmy naszej rocznicy. Teraz, gdy udało nam się pokonać wszystkie przeciwności jesteśmy gotowi na wielkie urodziny.

20 Kwietnia, to data kiedy wszyscy wspólnie zbierzemy się pod balonem BURN Dirtparku i przy dźwiękach muzyki w blasku fleszy rozpoczniemy całodniowe świętowanie. Głównym punktem imprezy będą zawody na dużej linii, nie zapominamy jednak o mniej zaawansowanych riderach i tych, dla których liczy się głównie fun z jazdy. Przygotowaliśmy kilka zajawkowych konkursów na małej i średniej linii, które tak, jak i duże hopy zostaną poprawione po zimie. Gwarantujemy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dołącz już dziś do wydarzenia na FB i bądź na bieżąco:
https://www.facebook.com/events/505818412789246/

SOBOTA – 20 kwietnia 2013
11:00 – Otwracie śluzy BURN Dirtparku / zapisy startujących
11:00 – 18:00 Treningi i luźne jazdy za friko dla każdego
18:00 – 20:00 Zawody na średniej i małej linii
20:00 – 21:00 Treningi Pro MTB/BMX
21:00 – 22:00 Finały Pro MTB/BMX
22:00 – Dekoracja zwycięzców i after party w Bowl Barze

Nagrody:
400 zł mtb / 400 zł bmx – 1 miejsce na linii PRO oraz części i ciuchy od adidas Orginals w pozostałych kategoriach.
Podczas imprezy o godzinie 14:00 zostanie wykonane wspólne pamiątkowe zdjęcie, do którego zapraszamy wszystkich tych, którzy przez ten rok nas odwiedzili.

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy wspierają nas od początku, czyli – sponsorów:
Burn, adidas Orginals, G-Shock, Kross, Dartmoor, GoPro… oraz całej masie zajawkowiczów, bez których obiekt by nie powstał i nie funkcjonował do dziś. Nie będziemy tu wymieniać konkretnie ponieważ nie chcemy o nikim zapomnieć.