Budżetowy Commencal Meta

Budżetowy Commencal Meta

Znana marka z Andory z każdym sezonem umacnia swoją pozycję na rynku i zdobywa kolejnych zadowolonych klientów. W tym przypadku kluczem do sukcesu jest nie tylko atrakcyjność produktu, ale odpowiednie podejście i bardzo przekrojowa oferta.

 

Myśląc o sezonie 2016 i najnowszych kolekcjach rowerów nie sposób pominąć bardzo popularnego modelu Meta. Commencal sprzedaje go już od wielu lat, a w ubiegłym sezonie świat poznał czwartą generację kultowej maszyny do enduro i allmountain. Świeży design, nowa linia i zmienione zawieszenie sprawiły, że rower siłą rzeczy musiał być wyceniony na więcej niż jego poprzednik – V3. Mogłoby się więc wydawać, że Commencal sukcesywnie zmierza ku wizerunkowi drogich i estymowanych maszyn. Okazuje się jednak, że twórcy oferty zadbali także o budżetowe wersje, które zbudowano na ramie poprzedniej generacji. Oto przykład sensownego roweru w przystępnej cenie.

 

 
 

Poniżej prezentujemy dwie fotki Commencala Meta AM V3 Origin 650b, którego można wyrwać już nawet za 1699 euro. Jak na nowy rower z bardzo fajną tożsamością to atrakcyjna cena. A osprzęt – zobaczcie sami.

 

GALERIA:

c1

c2

 

OSPRZĘT:

commencal1