• Home
  • Ogólne

Ekipa Bootfitting Center zgarnia po drodze Garbaruka i wpada na Małopolska Joy Ride Festiwal 2023

Bootfitting Center na Małopolska Joy Ride Festiwalu

Bootfitting Center na Małopolska Joy Ride Festiwalu – Szalona ekipa miłośników dbania o narciarskie i rowerowe stopy pojawi się na naszej imprezie. Sami przetestowaliśmy już rozwiązania oferowane przez ekipę podróżującą po Polsce w zaawansowanym podróżniczym busie i musimy przyznać, że różnica jest widoczna gołym okiem, piętom, no wiecie o co nam chodzi. W każdym razie, na stanowisku bootfitting center znajdziecie też akcesoria zaprzyjaźnionego z firmą Garbaruka. Napędowa biżuteria będzie dostępna w promocyjnych, festiwalowych cenach, więc jak sami widzicie na tym stoisku czeka nas naprawdę wybuchowy miks rowerowych (i nie tylko) atrakcji.

Bootfitting Center na Małopolska Joy Ride Festiwalu – informacje

Bootfitting Center: Jesteśmy firmą, która zajmuje się dopasowaniem i personalizacją butów do potrzeb sportowców. W procesie analizy stóp dobieramy odpowiednie elementy: but, wkładkę i skarpetkę. Naszym prio- rytetem jest zapewnienie komfortu i zmniejszenie ryzyka powstania kontuzji. Na naszym stoisku oferujemy darmową analizę stóp, dzięki której dowiecie się czy macie dobrze dobrane buty i wskażemy jakimi produktami możemy je lepiej dopasować. Oferujemy darmowy test gotowych wkładek Sidas, by każdy mógł poczuć komfort. Wszyscy odwiedzający nasz foottruck wezmą udział w losowaniu, w którym będą mogli wygrać wkładkę Custom dopasowana do ich potrzeb.

Z tego co wiemy, to z oferty ekipy bootfitting center skorzystali już najlepsi zawodnicy z całej Polski. Customowe wkładki świetnie sprawdzają się w najbardziej ekstremalnych warunkach, a jeśli po sezonie letnim przesiadacie się na narty, to z całą pewnością ucieszy Was też fakt, że boofitterzy z Krakowa przeprowadzają również tuning zimowych laczków. Jak już wspominaliśmy, my odbarczanie skorupy mamy już za sobą i powiemy Wam w sekrecie, że wygodne buty narciarskie naprawdę istnieją!

Bootfitting Center na Małopolska Joy Ride Festiwalu – co jeszcze?

Olek Szot: Nasza firma bootfitting specjalizuje się w pełnej customizacji dlatego nie mogło zabraknąć współpracy z chłopakami z Heat Customs, którzy projektują i produkują gotowe pakiety oklein ochronnych na Wasze rowery! W ofercie maja sporo różnych wzorów do wyboru, korzystają z najlepszych jakościowo folii i dają możliwość pełnej customizacji wzoru jak i wykończenia wybraną powłoką. Znajdziecie ich produkty u nas na stoisku, będzie można zbić piątkę i porozmawiać bezpośrednio z chłopakami!

Na naszym stoisku będą również produkty firmy Garbaruk. Garbaruk jest firmą działającą od 10 lat, wytwarzającą High-end’endowe komponenty rowerowe z najlepszych gatunkowo materiałów. Ich wszystkie produkty dostępne są, aż w 8 kolorach. Wszystko będzie dostępne w festiwalowych cenach. Jeśli marzysz o konkretnym produkcie w Twoim ulubionym kolorze pisz Priv @bootfiting_center
W cała biżuterię będziecie mogli roweru ubrać na naszym stoisku! Do pomocy zaprosiliśmy najlepszego serwisanta, magika od zawieszeń Mikołaja Bielaka, Który wytłumaczy wam jak właściwie zadbać o amortyzację waszego roweru Dzięki jego zdolnościom możecie mieć w końcu prawidłowo ustawiony rower pod wasze potrzeby. Wpadajcie co pewien czas na stoisko bo bedzie wiele konkursów i wyzwań podczas których możecie zagrać odjechane nagrody! Pozdro rowerowe świry.

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Puky, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Dometic
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska, IXI Bikes, Magazyn Bike, Outdoor Magazine
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów