BIKE BY SHINY GARAGE – PREMIERA

Lubimy premiery! I to bardzo! Dlatego z radością przedstawiamy wam firmę Bike By Shiny Garage, która na tegorocznym festiwalu zaprezentuje najnowszą kolekcję swoich produktów!!

 

„No okej ale co w tym ciekawego?”     – Od czego by tu zacząć.. Może tak: 

Po pierwsze – produkty firmy BIKE są w 100% produkowane w Polsce. Zajmuje się tym lokalna firma, produkty zostały stworzone przez rowerzystów dla rowerzystów, a to dla nas najlepsza gwarancja jakości!

Po drugie – fajnie jest jeździć na rowerze i przy okazji nie zaśmiecać lasów! Ale czy wpadli byście na to, ze można swoją ekologiczna postawę umocnić zakupem środków od BIKE? Tak jest, ich produkty są wykonane z substancji, które w znakomitej większości są biodegradowalne! Zieloni górą!

Po trzecie – po kąpieli i zabiegach konserwacyjnych za rower będzie pięknie brzmiał, wyglądał, a do tego niesamowicie pachniał! Jak by tak pomyśleć, to jazda na pachnącym rowerze może być całkiem przyjemna!

 

„No dobra ale co to tak właściwie jest?”      – Już śpieszę wyjaśnić!

Produkty Bike to mycie, pielęgnacja i konserwacja. Ceramiczne smary do łańcucha zapewniają płynna prace nie zależnie od panujących warunków atmosferycznych. Co więcej, smary od Bike doskonale chronią przed korozją! Mycie roweru z tymi produktami staje się czysta przyjemnością. Nie zależnie od tego czy chcecie się pozbyć bike-parkowego kurzu, czy musicie wygrzebać kilogram błota z napędu w asortymencie tej firmy znajdziecie coś dla siebie!

 

Zawody = nagrody! 

Tak jest, w tym roku, najlepsi rowerzyści na festiwalu będą zgarniać nagrody ufundowane przez tą firmę! Chcecie wiedzieć co to będzie? Został tydzień treningu, a potem sami sprawdzicie na podium!

Chcecie wiedzieć więcej o produktach tej firmy? Sprawdźcie ich stronę oraz FB!

Strona Bike By SG: https://bikebysg.com/

Facebook: https://www.facebook.com/bikebysg/

To jak widzimy się za tydzień na stoisku BIKE BY SG?