Bike By SG – polski producent rowerowych kosmetyków na Joy Ride Days w Szczyrku

Bike By SG – polski producent rowerowych kosmetyków na Joy Ride Days w Szczyrku

Piękne zapachy, świetne właściwości ekologiczne i oczywiście najlepsza jakość jeśli chodzi o walkę z brudem. Ekipa BIKE BY SG znów odwiedzi nas na Joy Ride Days w Szczyrku i jak zwykle zadba o to, byście mogli wyposażyć się w świetne rowerowe kosmetyki. 9-11 września widzimy się pod dolną stacją gondoli – wpadajcie na ich stanowisko, bo z tego co słyszeliśmy, będzie się działo! 

Bike By SG

„BIKE BY SG to polski producent wysoce biodegradowalnych kosmetyków do czyszczenia i pielęgnacji rowerów. Zapraszamy na stoisko BIKE, gdzie znajdziecie strefę chill’u i promocji. Na stoisku będzie można zapoznać się z pełną gamą produktów, przetestować najnowsze kosmetyki z oferty oraz skorzystać z leżaczków i zimnych napojów nawadniających.” Uwierzcie nam na słowo – ta ekipa nie raz i nie dwa była już na naszym festiwalu i musimy przyznać, że w ma w eventówce spore doświadczenie. Wpadajcie na ich stanowisko, bo będzie się działo!

Więcej szczegółów na temat imprezy podamy wkrótce, a tymczasem sprawdźcie, jak wyglądała nasza impreza w ubiegłym sezonie: