BH Bikes & NOX Cycles na festiwalu w Kluszkowcach!

BH Bikes & NOX Cycles na festiwalu w Kluszkowcach!

Rowery elektryczne przejmują kontrolę nad światem. Obecnie to stwierdzenie nie jest już tylko hipotezą. To twardy fakt, za którym stoją konkretne dane i liczby. Niezależnie od tego czy bronicie się przed nowymi trendami, czy przeciwnie – jesteście świadomi korzyści, jakie są w stanie zapewnić rowery elektryczne, to koniecznie wpadajcie na stanowisko BH Bikes & NOX Cycles. Wątpliwości niedowiarków zostaną rozwiane w kilka minut, a „wyznawcy” nowych rowerów z dodatkowym wspomaganiem tylko utwierdzą się w przekonaniu, że dokonali słusznego wyboru. To będzie jedno z najbardziej kozackich stanowisk, jakie zostaną rozstawione na tegorocznym Festiwalu. SERIO! 

BH BIKES:

„BH to hiszpańska marka rowerów z wielką charyzmą. Z każdy rokiem przynosi zachwycające nowości wnoszące innowacje na rynek rowerowy. Jeśli chcesz doświadczyć świetnej zabawy połączonej z najlepszymi osiągami, zajrzyj do nas.

Na naszym stanowisku znajdziesz topowe modele analogowe i elektryczne. Przeniesiemy Cię do nowego wymiaru e-bike’ów, doświadczysz jazdy na najbardziej innowacyjnym rowerze elektrycznym BH XTEP CARBON zapewniającym jednocześnie dużą moc silnika i niesamowity zasięg. Dysponujemy rowerami z różnymi silnikami takimi jak Shimano, BH i Brose. Przekonaj się, który jest dla Ciebie najlepszy!”

Już teraz wiemy, że ekipa BH Bikes pojawi się w Kluszkowcach z konkretną flotą rowerów testowych takich jak:

  • ATOMX alu
  • XTEP carbon
  • iLYNX
  • GRAVELX
  • ATOMX ER901

Więcej o markach: https://www.bhbikes.com/en_INT https://www.noxcycles.com/ 

Pamiętajcie, że tegoroczny Małopolska Joy Ride Festiwal odbędzie się 20-22 maja. W trakcie imprezy będziecie mogli powalczyć o atrakcyjne nagrody w 10 różnych konkurencjach i przetestować całą masę rowerowego sprzętu na ponad 40 różnych stanowiskach. Poza targami i zawodami mamy dla was całą masę wycieczek, konkursów i dodatkowych atrakcji, które spodobają się każdemu rowerzyście. Wpadaj na festiwal i na własnej skórze poczuj klimat najbardziej kozackiego festiwalu rowerowego w Polsce – Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej o tegorocznej imprezie. Sprawdź dostępne dyscypliny oraz listę wystawców (którą uzupełniamy na bieżąco). Już teraz możemy Ci obiecać, że w sezonie 2022 będziemy się bawić lepiej niż kiedykolwiek!

Zobacz co będzie się działo na tegorocznym festiwalu:

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, Karcher, KTM, Puky, OC1, On Lemon, Shimano, Specialized, Thule
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Współorganizatorzy: BT Project, Polish 4x open, 80 rowerów