Beerduro – czyli najbardziej „rozrywkowa” ekipa na Małopolska Joy Ride Festiwal

Beerduro – czyli najbardziej „rozrywkowa” ekipa na Małopolska Joy Ride Festiwal

Jeśli wpadacie na festiwal trochę poimprezować, to właśnie ich stanowisko musicie odwiedzić w pierwszej kolejności. Ekipa z Beerduro znana jest z dość charakterystycznego stylu jazdy na rowerze, w którym na każdy przejazd przypada odpowiednia dawka złotego napoju izotonicznego.  Chłopaki wiedzą jak dać czadu na rowerze i po rowerze, więc jeśli chcecie dobrze pojeździć, a przy okazji zaliczyć rowerowy balet życia, to już wiecie do kogo się zgłosić. 

BEERDURO:

Najbardziej rozrywkowe stanowisko na festiwalu czeka na Was i w tym roku. W naszym namiocie znajdziecie najnowszą kolekcję odzieży oraz gadżetów BEERDURO, a także sporo chmielowych nowości. Planujemy mnóstwo niespodzianek, więc wpadajcie licznie pod nasz namiot! Cheers” 

Nie wiemy czy zauważyliście, ale jakiś czas temu w rowerowych mediach pojawiła się informacja o otwarciu pierwszego w Polsce rowerowego browaru. Ekipa Beerduro opublikowała na instagramie post, z którego wywnioskowaliśmy, że zanosi się na coś naprawdę grubego, jednak na więcej informacji chyba musimy jeszcze chwilę poczekać. ALE! Przecież nie samymi napojami żyje rowerzysta. Od czasu do czasu trzeba jeszcze trochę pojeździć na rowerze, a jak wiadomo, najlepiej robi się to w stylowych ciuchach. Jeśli więc udało się wam odłożyć do skarbonki trochę drobniaków i zastanawiacie się nad zakupem nowej koszulki lub jerseya, to zaglądnijcie na stanowisko chłopaków z Bielska. Możecie się bardzo pozytywnie zaskoczyć!

Więcej o firmie w linku: https://njsklep.pl/

Pamiętajcie, że tegoroczny Małopolska Joy Ride Festiwal odbędzie się 20-22 maja. W trakcie imprezy będziecie mogli powalczyć o atrakcyjne nagrody w 10 różnych konkurencjach i przetestować całą masę rowerowego sprzętu na ponad 40 różnych stanowiskach. Poza targami i zawodami mamy dla was całą masę wycieczek, konkursów i dodatkowych atrakcji, które spodobają się każdemu rowerzyście. Wpadaj na festiwal i na własnej skórze poczuj klimat najbardziej kozackiego festiwalu rowerowego w Polsce – Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej o tegorocznej imprezie. Sprawdź dostępne dyscypliny oraz listę wystawców (którą uzupełniamy na bieżąco). Już teraz możemy Ci obiecać, że w sezonie 2022 będziemy się bawić lepiej niż kiedykolwiek!

Tak bawiliśmy się na festiwalu w sezonie 2021:

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, Karcher, KTM, Puky, OC1, On Lemon, Shimano, Specialized, Thule
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Współorganizatorzy: BT Project, Polish 4x open, 80 rowerów