Będzie się działo w Innsbrucku!

Będzie się działo w Innsbrucku!

Lubimy dobre widowiska, a Crankworx to właśnie klasa sama w sobie. Największy na świecie cykl imprez i 5 konkurencji przyciągających znane nazwiska riderów z różnych zakątków globu. W Innsbrucku będzie gorąco i to nie tylko przez początek kalendarzowego lata!

 

Crankworx Innsbruck wystartuje z impetem i zaserwuje przybyłym Whip-Off Championships. Jak wszyscy wiemy, właściwe złożenie się do boku w trakcie lotu może skończyć się na dwa sposoby: stylowym trickiem lub epicką glebą… Oba równie widowiskowe dla publiczności;). Harmonia stylu, synchronizacji ruchów oraz kontroli nad ciałem i nerwami, to właśnie klucz do zwycięstwa w tej konkurencji.

21.06.2017 / godzina 17:30 / Mutters

1

 

W czwartek możecie przybić piątkę z takimi zawodnikami jak Tomas Slavik, Adrien Loron, czy Mitch Ropelato nim dosiądą swych maszyn, by rozpocząć rywalizację w konkurencji Dual Speed & Style. Dwóch zawodników rozegra walkę ze sobą na wzajem i czasem, prezentując przy tym możliwe najbardziej stylowe ewolucje. Zawrotna prędkość na torze z mnóstwem przeszkód, czyli kwintesencja dual slalomu i slopestyle’u w jednym.

22.06.2017 / godzina 16:30 / Mutters

2.

 

Piątek oddzieli wymiataczy od udawaczy, gdyż jest to dzień Pump Track Challenge. Z okrążeniem toru bez choćby zakorbnięcia da sobie radę wielu, jednak tylko Ci z najlepszym skillem będą wstanie tak pompować, by podkręcać prędkość i odsadzić rywali. Szybkość i nieprawdopodobne flow , a więc “pump for victory”!

23.06.2017 / godzina 19 / Mutters

3

 

Zawody Crankworx Innsbruck Downhill to gwóźdź kolejnego dnia  festiwalu. Walka rozegra się nie tylko o nagrody, ale też o lokaty w rankingu UCI, bo 15 najszybszych zawodników zostanie nagrodzonych punktami! Trasa pełna hop, korzeni i sekcji technicznych, na której będą mierzyli się czołowi światowi zawodnicy, sprawi że nie będziecie mogli oderwać wzroku od tych zawodów.

24.06.2017 / godzina 11:30 / Götzens

4.

 

Wisienką na crankwroxowym torcie stanie się konkurencja Slopstyle. Freeride w czystej postaci, gdzie zarówno sprzymierzeńcem jak i ograniczeniem jest…grawitacja. Akrobatyczne triki, zmrożą krew w żyłach niejednemu widzowi. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się też walka o Triple Crown of Slopstyle, czyli potrójną koronę króla Slopstyle’u. Zdobędzie ją zwycięzca trzech konkurencji Slopstyle z cyklu Crankworx. Zawody w Innsbrucku, jako trzecie z serii tegorocznych imprez, mają szansę wyłonić pierwszego króla!
Wszystkie zawody Crankworx Slopestyle będą relacjonowane na żywo w Red Bull TV.

25.06.2017 / godzina 15:30 / Mutters

5b