Będzie co testować – Marin Bikes na Joy Ride Days w Szczyrku

Będzie co testować – Marin Bikes na Joy Ride Days w Szczyrku

Co za czasy? Wszyscy chcą jeździć na rowerach, a (prawie) nikt nie ma rowerów na sprzedaż. Na szczęście, jest szansa, że w przyszłym roku sytuacja zacznie powoli wracać do normy, więc najwyższa pora przetestować kilka konkretnych zabawek. Z pomocą nadciąga nasza zaprzyjaźniona ekipa Marin Bikes. W trakcie Joy Ride Days w Szczyrku będziecie mogli wypożyczyć maszyny tej marki i poszaleć na nich po bikeparkowych trasach. Wpadajcie na ich stanowisko, pogadajcie z serwisantami i przekonajcie się, że rowery z Kaliforni nie bez powodu uznawane są za jedne z najlepszych na świecie!

Marin Bikes będzie w tym sezonie reprezentowany przez największego w tym regionie dealera rowerów – sklep Pamir Bike, który mieści się w Bielsku Białej przy ulicy Bystrzańskiej 29. Ponadto sklep od dawna prowadzi swoją całoroczną wypożyczalnię rowerów górskich w Szczyrku na przeciwko ośrodka Szczyrkowski. W tym roku udostępnione zostaną wszystkie rowery z pełnym zawieszeniem Rift Zone w każdym rozmiarze koła: od juniorskiego 24 przez 27.5 do 29. Ponadto na stoisku będziecie mogli dokonać błyskawicznej naprawy roweru, który uszkodzicie w trakcie trwania festiwalu. Przy okazji będziecie mogli zakupić niezbędne elementy serwisowe takie jak: łańcuchy, kasety, dętki, linki etc.

Poniżej lista rowerów testowych

  • Marin Hawk Hill Jr „24” XS nr ramy-101934787
  • Marin Hawk Hill Jr „24” XS nr ramy-012021032
  • Marin Rift Zone 1 „27,5”  XL nr ramy-J20223594
  • Marin Rift Zone 1 „27,5” L nr ramy-A21012841
  • Marin Rift Zone 1 „27,5” XS nr ramy-J20258532
  • Marin Rift Zone Jr 26”

Przypominamy, że na Joy Ride Days w Szczyrku widzimy się 27-29 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce naszej strony poświęconej imprezie lub na wydarzeniu na facebooku. W planach 3 dni luźnej jazdy po trasach, darmowe szkolenia, wycieczki, konkursy i najlepsza na świecie, festiwalowa atmosfera. Na zachętę przypominamy, że wstęp na imprezę jest darmowy, a od piątku do poniedziałku karnety w ośrodku Szczyrk Mountain Resort będą przecenione o 50%.

Partner tytularny: Szczyrk Mountain Resort

Sponsor skrzydeł dla zawodników: Red Bull

Patroni medialni: BikeBoard, Freestyle.pl, 43ride.com

Współorganizatorzy: The Trail, PUKY