BBe Motion czyli Raymon, Mondraker, Norco, NS Bikes i dużo, dużo więcej na Joy Ride Days w Szczyrku

BBe Motion czyli Raymon, Mondraker, Norco, NS Bikes i dużo, dużo więcej na Joy Ride Days w Szczyrku

Kozackie elektryki, ciuchy topowych marek i rynkowe nowości – to wszystko i dużo, dużo więcej znajdziecie 9-11 września na stanowisku BBe Motion w trakcie Joy Ride Days w Szczyrku. Ekipa zapewniła nas, że przygotuje dla was na bike parkowe testy najbardziej kozackie rowery Norco  i Raymon. Piszcie do nich, wysyłajcie gołębie pocztowe, sygnały dymne i rezerwujcie rowery, bo pod namiotem może się pojawić naprawdę konkretna kolejka! 

BBe Motion: 

„Już 9 września spotkajmy się razem na Joy Ride Festiwal w Szczyrku! Wpadajcie na nasze stoisko i sprawdźcie co dla was przygotowaliśmy! Pokażemy wam najnowsze modele rowerów testowych, najświeższe kolekcje ubrań i rowerową strefę testową! Wpadnijcie na nasze stanowisko i przekonajcie się, że to wszystko jedynie wstęp do tego, co tak naprawdę dla Was przygotowaliśmy!”

Co tu dużo mówić – rowery elektryczne zawsze w cenie! My wpadamy na testy i chętnie sprawdzimy co ekipa BBe Motion przygotowała na naszą imprezę!

Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce „Szczyrk”, a tymczasem sprawdźcie, jak wyglądała nasza impreza w ubiegłym sezonie: