Bangers Tour ruszył w Europę!

Bangers Tour ruszył w Europę!

Marzenia, a szczególnie dążenie do ich spełnienia, to niezwykle ważna sprawa. Tyczy się to nie tylko amatorów ekstremalnego kolarstwa górskiego, ale i prosów ze światowej elity. Przykładem może być Sam Pilgrim, który konsekwentnie realizuje swoje plany. Ten ostatni jest naprawdę imponujący!

IMG_0897

Ubiegły sezon był dla Sama Pilgrima odpoczynkiem od serii FMB World Tour i skupieniem się na prywatnych projektach, które charakteryzował rozmach i kreatywność. Początek nowego roku przyniósł utalentowanym Wyspiarzowi sporo nowych perspektyw. Najpierw Pilgrim kupił wielki autobus, który przerobił na jeżdżący dom. Potem zrobił prawo jazdy, by móc pilotowac tego kolosa. Ostatnim krokiem w całej układance było skompletowanie ekipy i wyruszenie w kilkutygodniowe tournee po Europie. Na mapie tripu znalazły się przede wszystkim miejscówki we Francji i Hiszpanii.

IMG_6006

Poniżej prezentujemy pierwsze fotki, jakie ustrzelono podczas nagrywania filmów. Trip ma być podzielony i przedstawiony w 6 epizodach, które zostaną zaprezentowane światu w sezonie 2015. Znajdziecie tam też video, w którym Pilgrim oprowadzi was po autobusie. Serio, ta fura robi wrażenie!