Aircraft – powód masowego efektu „wow”

Aircraft – powód masowego efektu „wow”

Od kilku dni w sieci jest głośno. Jednym z głównych powodów takiego przebiegu spraw jest najnowszy produkt marki 100% – kask Aircraft. Czy my widząc go także głośno sapiemy? Tak.

Powodów by emocjonować się kaskiem marki 100% jest wiele. Przede wszystkim brand, który do tej pory znany był przede wszystkim z gogli, zrobił coś nowego. W dodatku ta innowacja prezentuje się niezwykle ładnie. Karbon, fajna skorupa, 15 otworów wentylacyjnych i ładne malowanie to nie wszystko. Ciekawym parametrem jest waga, która kosi konkurencję. Według oficjalnych danych kasior 100% ma leciutko przekraczać 1kg, więc wzbudzi zainteresowanie nie tylko speców od hardcore’owego mtb, ale także fanatyków enduro.

2

Jeśli w przpadku Aircrafta zetkniemy się z tą samą jakością, którą oferowały gogle, to już teraz możemy mówić o nowym królu w kategorii kasóków fullface z górnej półki. No bo nie oszukujmy się – za ten trendi look i niezłe parametry trzeba zapłacić. A cena będzie niemała. Żeby stać się posiadaczem Aircrafta trzeba przygotować około 1600 pln. Sprzęt trafi do sprzedaży już jesienią tego roku.

Więcej na temat produktów 100% na oficjalnym fanpage’u marki (klik).

mini