Adrian Tell – Wanna be a Knight

To, że jesteś wymiataczem na światowym poziomie niczego nie gwarantuje. Takich, jak ty jest na pęczki, bo praktycznie każdego sezonu błyszczy jakiś świeżak. Tę zaciętą konkurencję widać także w kwestii zawodów i walki nie tylko o punkty, ale sam fakt uczestnictwa.

Jednym z riderów, o których mowa jest Adrian Tell. Szwed odwiedził nasz kraj w związku z tegorocznym Sony VAIO Joy Ride Festem i wygrał konkrencję Best Trick. Poza naszym eventem Adrian startował także w wielu imprezach rangi FMB- czasem z lepszym, czasem z gorszym skutkiem. Nie można jednak powiedzieć, że jest przeciętnym riderem. Styl młodego szweda po prostu powala na kolana. Wszystko dlatego, że Adrian lubi sztuczki „z grubej rury”. Frontflip, dump 360, beko z kombinacjami, czy cashroll- to tylko niektóre z tricków Tella.

Dlaczego piszemy dzisiaj własnie o nim? Bo dosłownie przed chwilą Adrian opublikował swoje video pt. Wanna Be a knight, które ma mu zagwarantować uczestnictwo w zawodach Fiat Nine Kinghts MTB 2013. Polecamy dobre kino (rowerowej) akcji.