ABUS na Małopolska Joy Ride Festiwal

ABUS na Małopolska Joy Ride Festiwal

Tak, tak to kolejna firma, która zapisała się na targi. Niemiecka marka ABUS pojawi się na Małopolska Joy Ride Festiwalu w Kluszkowcach. Dbałość o detale, precyzja wykonania i doskonały stosunek ceny do jakości, to elementy, które wyróżniają ABUSa na tle konkurencji. W Kluszkowcach, poza konkretnym namiotem ze sprzętem pojawią się również ambasadorzy marki z Dawidem Czekajem na czele. Zajawa? Jeszcze jak. Szykujcie się na całą masę atrakcji, bo będzie się działo! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o marce ABUS

ABUS:

„O komfort i bezpieczeństwo zawodników podczas tegorocznego Joyride Festiwal zadba firma ABUS. ABUS jest niemieckim producentem m.in. wysokiej jakości kasków i zabezpieczeń rowerowych. Jeżeli chcecie pochillować, zobaczyć, przymierzyć nasze najnowsze kaski lub porozmawiać o produktach ABUS, zapraszamy do naszej strefy, w której będzie można również wygrać liczne nagrody. Pamiętajcie żeby wpaść do nas i spotkać się z ulubionymi riderami – Natalią Budner, Natalią Niedźwiedź, Dawidem Czekajem! Widzimy się pod naszym namiotem!”

Trzeba przyznać, że widzieliśmy stanowiska ABUSa na kilku mniejszych i większych imprezach rowerowych i ilość atrakcji, konkursów i nagród oraz samo zaangażowanie ekipy działającej na strefie, są naprawdę godne podziwu. Solidny, niemiecki „Ordnund”! Ale wracając jeszcze do samego opisu firmy i jej produktów. ABUS pojawił się na naszym lokalnym rynku kilka lat temu i od razu bardzo mocno rozepchał się w sklepach i punktach dystrybucyjnych. Po upływie 2-3 lat, w bike parkach co chwile widzimy riderów, którzy ochronę swoich głów zawierzyli właśnie tej firmie, ale prawdę mówiąc, nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Firma wyróżnia się naprawdę konkretną technologią, która była rozwijana przez lata, a ponieważ w kwestii bezpieczeństwa nie ma co oszczędzać, wielu zawodników szybko przekonało się do propozycji oferowanych przez ABUSa. Dość teorii. Za 2 miesiące skupimy się na praktyce, bo każdy z Was będzie mógł sprawdzić i przymierzyć kask niemieckiego producenta na własnej głowie.

Stanowisko firmy ABUS na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Ekipa ABUSa zadba nie tylko o to, by na naszej imprezie zapewnić wam kilka konkursów i atrakcji, ale również umożliwi spotkania z zawodnikami takimi jak Dawid Czekaj, Natalia Niedźwiedź i Natalia Budner. Dodatkowo, co w przypadku naszej imprezy nie było do tej pory bardzo powszechną praktyką, pod namiotem niemieckiej marki znajdziecie kaski, które będziecie mogli wypożyczyć na lapsa lub dwa, zanim dokonacie zakupu. To idealny czas i miejsce na przymiarki. Kto wie, może jeśli ładnie się uśmiechniecie, dostaniecie nawet jakiś kod rabatowy na najnowszy kask HiDrop, w którym jeździ między innymi reprezentujący Szwajcarię Lucas Hupert!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów