A Świstaka już znacie?

Wielu z nas, pomimo tego, że jest zjazdowcami, czy też dirtowcami marzy czasem o prawdziwej, rowerowej przygodzie. A jeśli taka wchodzi w grę, to potrzebujemy jej kilku nieodłącznych składników. Pierwszy z nich to rzecz jasna odpowiednia maszyna- w tym wypadku najlepiej rower enduro. Natomiast drugi, to zaufane i sprawdzone miejsce do jazdy i przenocowania. Wbrew pozorom takie miejsce istnieją, oto jedno z nich.

Pensjonat Świstak położony jest w Kościelisku, zatem miejsca do jazdy są z najwyższej półki. Patrząc z okna większości pokojów widzimy niesamowitą panoramę Tatr. Coś jak ten z Kluszkowców, kojarzycie? Potężny masyw uspokaja i uczy pokory. Nie znaczy to jednak, że nie pozwoli nam poszaleć na rowerze, czy nartach. A kiedy już wrócicie z wyczerpującej jazdy możecie sobie wskoczyć do sauny, albo jacuzzi. Pełen relaks na wyciągnięcie ręki.

Jako ludzie kochający takie klimaty postanowiliśmy nawiązać współpracę z Pensjonatem Świstak. Od dzisiaj możecie korzystać z noclegów w tym uroczym miejscu na specjalnych warunkach. Polubcie profil tej miejscówki i nocujcie tam za 80 pln (cena dla znajomych z fejsbuka). Warto kliknąć tego „lajka” bo już niebawem będziemy też rozdawać darmowe weekendy dla dwóch osób. Trzeba tylko być odpowiednio czujnym!

https://www.facebook.com/swistak.pensionat.zakopane

Warto dodać, że od wiosny Świstak będzie także przygotowany dla rowerzystów. Na miejscu będzie można bezpiecznie przechować rower, albo skorzystać z mini-serwisu. To bardzo fajne miejsce zwłaszcza dla entuzjastów enduro. Okolice są wymarzonym miejscem do tego typu wycieczek.

Tak więc jeśli macie ochotę na złapanie niezłego promo, działajcie, jak sugerujemy !