A może nowy sportowy sikor? Garmin na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

A może nowy sportowy sikor? Garmin na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

„Spytajcie się nas, która jest godzina?” To znaczy jeszcze nie teraz. Na festiwalu, jak gdzieś się przetniemy. Bardzo chętnie pokażemy Wam nasze najnowsze sportowe zegarki Garmina, które będziecie mogli również obejrzeć i nabyć w tak zwanym „Garminowozie”, który od paru dobrych lat regularnie pojawia się na naszych imprezach. Znajdziecie w nim najbardziej zaawansowane zegarki, liczniki, mierniki mocy i całą resztę akcesoriów, które przydadzą się rowerowym łowcom przygód! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku Garmin

Garmin

Firma Garmin, słynie z produkcji najlepszych na rynku (pod każdym względem) urządzeń nawigacyjnych i sportowych. Jej flagowe modele takie jak Fenix, czy Epix są wykorzystywane w optymalizacji treningów przez wszystkich czołowych zawodników uprawiających najróżniejsze odmiany kolarstwa grawitacyjnego. Nowe modele, wyposażone w najnowsze technologie monitorowania aktywności fizycznej, mają oferować jeszcze większą precyzję i funkcjonalność.

Zegarki i gadżety, które znajdziecie w Garminobusie mają za zadanie wspierać sportowców w uprawianiu najróżniejszych dyscyplin sportowych, od biegania i jazdy na rowerze, po pływanie i wspinaczkę. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak rozszerzona żywotność baterii oraz zaawansowane algorytmy śledzenia zdrowia, Garmin kontynuuje swoją misję dostarczania użytkownikom narzędzi, które wspierają zdrowy i aktywny tryb życia.

Garmin sponsorem konkurencji Enduro!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joy Ride Pl (@joyridepl)

Stanowisko, stanowiskiem, ale nie możemy zapomnieć o najważniejszym fakcie: Garmin, jak co roku jest głównym sponsorem konkurencji Enduro! Dyscyplina ta cieszy się obecnie największym zainteresowaniem profesjonalnych i amatorskich zawodników, którzy na zawodach powalczą o naprawdę cenne nagrody, takie jak zegarki i liczniki!

Podobnie jak w ubiegłym sezonie, ścigamy się na trasach zbudowanych na terenie bike parku. Zawody zostaną rozegrane na czterech krótkich, ale za to bardzo treściwych trasach, na których znajdziecie mnóstwo naturalnych elementów, otwartych zakrętów i technicznych sekcji. Aktualnie na trasach prowadzone są ostatnie prace naprawcze, ale jeśli ścigaliście się na zawodach w ubiegłych latach, to raczej bez problemu odnajdziecie się na singlach w trakcie piątkowych treningów!

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że marzą się wam 5-minutowe OS’y na pełnej prędkości, ale ponieważ trasy enduro zbudowane w lokalnych lasach musiały “zniknąć”, korzystamy z tego co mamy. Być może nie są to idealne zawody dla starych wyjadaczy, którzy ścigają się za granicą i są przyzwyczajeni do długich płynnych tras, jednak naszym zdaniem, udział w takiej imprezie to świetny sposób na rozpoczęcie swojej enduro-kariery i doskonały sposób na przetestowanie swoich umiejętności.

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów, Rowerowa Dolina