• Home
  • Aktualności
  • ,
  • Szczyrk

4-BIKE – polska firma produkująca Customowe błotniki i folie ochronne na Joy Ride Days w Szczyrku

4-BIKE – polska firma produkująca Customowe błotniki i folie ochronne na Joy Ride Days w Szczyrku

Wszyscy lubimy jeździć na dobrze wyglądających rowerach. Nie po to, jak wyjdzie jakiś nowy rower, sprawdzamy wszystkie dostępne palety kolorów, żeby go dopasować do naszej stylówki. Lubimy jak nasz rower nie porysowany i się wyróżnia. Właśnie w tym pomoże Wam ekipa z 4-bike.pl. Rower przed zarysowaniami i uszkodzeniami zabezpieczycie uniwersalnymi foliami ochronnymi, a na trasie wyróżnicie się zakładając na swój widelec jeden z prawie 200 wzorów błotników!

4-bike:

4-bike.pl to nowy Polski producent akcesoriów rowerowych premium. Obecnie specjalizują się w customowych błotnikach chroniących uszczelki amortyzatorów i uniwersalnych foliach ochronnych dla rowerów analogowych i e-bików. Nie jest to jednak ich ostatnie słowo w akcesoriach rowerowych. Marka powstała w 2021 roku i od tego czasu wciąż wypuszcza nowe produkty. Co ciekawe, targowy debiut 4-bike.pl był właśnie podczas zeszłorocznej edycji Małopolska Joy Ride Festiwal w Szczyrku gdzie na ich stoisku można było zobaczyć, podotykać i dobrać błotnik do swojego roweru ale też napić się pysznej kawy prosto z ekspresu. W tym roku na ich stoisku na pewno nie zabraknie kawy czy błotników, a dodatkowo będzie można dobrać odpowiednią folię do swojego roweru czy zobaczyć na żywo jak samodzielnie okleić swój rower.

Musimy przyznać, że osobiście testowaliśmy sprzęt dostępny w ofercie 4-bike i zgodnie z opisem producenta, okazał się banalnie prosty w obsłudze i oczywiście niezawodny. O walorach estetycznych chyba nie musimy wspominać, więc jeśli w tym roku pojawicie się w Szczyrku, koniecznie wpadajcie na ich stanowisko na małe (lub nie do końca małe) zakupy!

Więcej szczegółów na temat imprezy podamy wkrótce, a tymczasem sprawdźcie, jak wyglądała nasza impreza w ubiegłym sezonie: