33% The Coastal Crew

Podczas Red Bull Rampage 2015 (a może 2014?) sporo się działo. Jednym z ciekawszych wydarzeń typu „backstage” były oświadczyny Kyle Norbratena. Jego wybranka została postawiona przed kamerą Red Bull TV i w zasadzie nie miała wyboru. Chwilę potem Norbs spakował walizki i pożegnał się ze swoją rowerową ekipą.

Szczerze, to było smutne. Zwłaszcza dla fanatyków tego, co robi The Coastal Crew. Nawet w najciemniejszych wizjach nie zakładaliśmy scenariusza, że to wspaniałe trio z Sunshine Coast kiedykolwiek się rozpadnie. W końcu  chłopaki robili mega robotę, sponsorzy piali z zachwytu, a materiały filmowe autorstwa Dylana Dunkertona domykały liczniki wyświetleń na popularnych portalach video. No ale co zrobić, serce nie sługa. Aż chciałoby się powiedzieć – Norbs got robbed again…

Keep your eyes out for a @chromagbikes edit dropping tonight!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kyle Norbraten (@kylenorbraten)

Od czasu tej przeprowadzki i rozbicia The Coastal Crew w sieci pojawiło się sporo editów duetu Robinson & Dunkerton. Natomiast w przypadku Norbratena była cisza. Niektórzy zaczęli snuć już nawet wizje, że Norbs sprzedał rower, kupił flanelową koszulę i zajął się zawodową hodowlą bizonów. Na szczęście to tylko nietrafione wizje. Norbs dalej śmiga i robi to równie stylowo co przed rozpadem legendarnej ekipy. Zobaczcie najnowszy edit, który pokazuje jego piękną stylóweczkę, możliwości Speca Enduro Evo i kładzie naciska na wieloletnią współpracę z marką Chromag – do której de facto też się ślinimy (wy zapewne też).