Dodano: 15 Kwi 2020, Autor: Admin

Zapraszamy na serię wirtualnych wyścigów GARMIN MTB SERIES CONNECT

Nietypowe czasy wymagają nietypowych rozwiązań. Skoro póki co nie możemy wyjść na rower i pościgać się wspólnie na trasach, musimy się przenieść w inny – wirtualny świat. Jeden z naszych partnerów przygotował dla was super koncept. Zapisujcie się na Garmin MTB SERIES CONNECT, weźcie udział w internetowym wyścigu i wygrywajcie super nagrody! 

 

Spędzasz dużo czasu na trenażerze i znasz na pamięć najpopularniejsze trasy w aplikacjach treningowych? Dołącz do wirtualnej zabawy i wykręć najlepszy wynik na trasach zawodów Garmin MTB Series. W towarzyszących rywalizacji konkursach masz szansę wygrać jeden z trzech liczników rowerowych GPS Garmin Edge 130.

 

 

17 kwietnia wystartuje wirtualna zabawa dla wszystkich użytkowników urządzeń Garmin, Tacx i innych trenażerów. Co trzy dni, w grupie Garmin MTB Series Connect w aplikacji Garmin Connect, pojawiały się będą wyzwania, w ramach których rywalizować będzie można na trasach zawodów w Gdańsku, Kolbudach i Sopocie.

 

KRĘĆ, AŻ OSIĄGNIESZ NAJLEPSZY WYNIK

By wziąć udział w zabawie wystarczy zarejestrować się na stronie https://www.startlist.pl/zapisy i dołączyć do grupy Garmin MTB Series Connect w aplikacji Garmin Connect. Za jej pośrednictwem będzie można pobrać trasy kolejnych etapów na urządzenie Garmin sparowane z trenażerem. Przez 64 godziny każdą z nich będzie można pokonać dowolną liczbę razy. Jednak link do najlepszego wyniku w aplikacji Garmin Connect należy wysłać do godz. 16:00 ostatniego dnia każdego etapu na adres: garminmtb@gmail.com (można to zrobić bezpośrednio z aplikacji Garmin Connect). Na podstawie zgłoszeń przygotowana zostanie oficjalna klasyfikacja każdego etapu.

 

WYGRAJ GARMIN EDGE 130

W czasie Garmin MTB Series Connect na profilu https://www.facebook.com/mtbseries rozegrane zostaną trzy konkursy, w których wygrać będzie można liczniki Garmin Edge 130. Szczegóły podane zostaną wraz zapowiedzią każdego etapu (16, 19 i 22 kwietnia). Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają także 10% zniżki na opłatę startową na jedne zawody z cyklu Garmin MTB Series, które w związku z obecną sytuacją przesunięte zostały na wrzesień i październik 2020 roku.

Zawody wirtualne, a sprzęt prawdziwy! Kto chce zgarnąć licznik?

 

Już teraz w grupie Garmin MTB Series Connect w aplikacji Garmin Connect dostępne są trasy testowe, które pozwalają przygotować się do rywalizacji. Filmy, ze wskazówkami dotyczącymi tego, jak dołączyć do zabawy, znaleźć można na stronie: www.mtbseries.pl

Garmin MTB Series Connect śledź na bieżąco na stronach:

https://www.facebook.com/garminpolska

https://www.facebook.com/mtbseries

 

Mamy nadzieje, że jesteście zdrowi i nie odpuszczacie rowerowego treningu. Poczekajmy jeszcze chwilę, a niedługo znów zaczniemy ścigać się, ale już w bardziej realnym świecie… 

Garmin Enduro na Małopolska Joy Ride Festiwal 2019

Trzymajcie się!