Dodano: 2 Mar 2020, Autor: Admin

Wystartowały Zapisy na Małopolska Joy Ride Festiwal 2020

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta! Tak jest, Małopolska Joy Ride Fesitwal 2020 zbliża się wielkimi krokami, a my właśnie odpaliliśmy rejestrację. Pora zapisać się na wybrane konkurencję, zarezerwować nocleg i zacząć wielkie odliczanie do imprezy. Zabawę zaczynamy już 15 maja – jesteście gotowi?

 

Małopolska Joy Ride Festiwal 2020 – będzie się działo!

Małopolska Joy Ride Festiwal to największe jedna z największych w Polsce, rowerowych imprez sportowych. 10 rożnych dyscyplin sportowych, ponad 60 wystawców prezentujących sprzęt ponad 100 różnych marek, olbrzymia flota rowerów testowych, kilka tysięcy rowerowych zapaleńców i atmosfera, której nie znajdziecie nigdzie indziej. Gotowi do akcji? No to ruszajcie do akcji i zapisujcie się czym prędzej! Dlaczego warto się spieszyć? W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich przyjęliśmy zasadę: „Im szybciej – tym taniej”

Pan Wojtek wie, że warto się szybko zapisać, więc już to zrobił – bądź jak Pan Wojtek!

Link do zapisów: https://system.timedo.pl/joyride2020/pl/panel

 

 

Co wchodzi w skład zakupionego pakietu?

 

Rejestrując się na festiwal możecie wybrać kilka opcji. Każdy może zapisać się na pojedyncze dyscypliny, wybrać pakiet full i wziąć udział w każdej konkurencji lub zdecydować się na opcję „nie startuję chilluję”.

Niezależnie od wybranej opcji (full/nie startuję chilluję), otrzymasz 3 dniowy karnet na wyciągi! Pamiętaj, że to jedynie wstęp do tego, co dostaniesz od nas po opłaceniu wpisowego!

Dyscypliny, które zawierają się w pakiecie full:

* dyscyplina Cyklokarpaty Maraton podlega osobnej płatności

W puli nagród jak zawsze statuetki, bony i nagrody rzeczowe, których łączna wartość to kilkadziesiąt tysięcy złotych!!! Co więcej, na terenie festiwalowego miasteczka będziecie mogli wziąć udział w dodatkowych mini – konkursach ze świetnymi nagrodami. Kto chce zgarnąć super fanty?

 

Olbrzymie testy rowerów i sprzętu

 

Ponad 60 wystawców prezentujących całą flotę rowerów testowych, ciuchów, ochraniaczy i sprzętu będzie do Twojej dyspozycji. Możesz testować, pytać, kupować – wszystko zależy od Ciebie. Nigdzie w Polsce nie znajdziesz drugiego takiego miejsca, bowiem tylko u nas, testy olbrzymiej ilości sprzętu odbywają się w realnych warunkach. Chcesz trochę poskakać na najnowszym rowerze Specialized – nie ma sprawy, bierz i leć na wyciąg. Masz ochotę zapytać specjalisty o najnowsze zegarki Garmina – bardzo proszę. Zakupy najnowszych ciuchów FOX’a w promocyjnych cenach – stanowisko numer 3! Mamy wszystko czego potrzebujecie!

Komu, komu bo idę do domu?

Lista firm, które już potwierdziły swoją obecność:

Niesamowita atmosfera

To dlatego jesteście z nami co rok, i dlatego mimo wielu trudności my co rok organizujemy festiwal. Razem tworzymy niesamowity klimat, którego zazdroszczą nam sportowcy uprawiający inne dyscypliny. W połowie maja Kluszkowce na 3 dni zamieniają się w rowerowe miasteczko. Nie ma mowy o podziałach, nerwach, pracy i obowiązkach – są kumple, rowery, ściganie i imprezy. Tu każdy, niezależnie od wieku, poziomu zaawansowania, uprawianej dyscypliny czy sprzętu znajdzie coś dla siebie. Na festiwalu nie ma gorszych i lepszych, bo wszyscy zbieramy się w Kluszkowcach z jednego prostego powodu. Kochamy jeździć na rowerach – i tylko to się liczy!

 

 

 

Wartko wspomnieć o naszych sponsorach i partnerach, bez których nasza impreza nie mogła by się odbywać:

FESTIWAL  WSPIERAJĄ:

Partner tytularny: Małopolska
Sponsorzy: Garmin, Specialized, Marin, Maxxis, Fox, Karcher
Sponsor skrzydeł dla zawodników: Redbull
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Nadleśnictwo Krościenko, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, INFOGRAM.pl
Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BT Project, Polish 4x open,
72D, Velo Małopolska