Dodano: 8 Mar 2020, Autor: Admin

Małopolska Joy Ride Festiwal 2020: Wystawcy cz. I

Jak Festiwal – to targi! Zaczynamy prezentację pierwszych wystawców, bo to imprezy zostało niewiele ponad dwa miesiące. Na pierwszy ogień lecą same sztosy! Marin Bikes, Specialized, Pivot Cycles, GoPro, Aftershokz oraz The Trail. Sprawdźcie, co ciekawego przygotowały dla was te firmy i jakie rowery będziecie mogli testować!

 

Marin Bikes

Czym Marin zaskoczy w tym roku?

Kluczowe informacje na temat firmy i stanowiska:  

Marin Bikes to sponsor Best Whip Contestu, który w tym roku wskakuje na nowy poziom. Szalona atmosfera, niezwykle widowiskowe skoki i nagrody z najwyższej półki. Dodatkowo w tym roku, na stanowisku marina będziecie mogli zdobyć ciekawe gadżety. (więcej info wkrótce) 

Testy:

Rowery MTB z najnowszej kolekcji oraz Gravele! 

Opis:

Na stoisku zobaczycie próbkę aktualnej kolekcji i całą masę nowych rowerów testowych, które będziecie mogli wypróbować. Poza rowerami zawieszonymi na stanowisku pojawią się rowery gravelowe, o których ostatnio ciągle się mówi. Szykujcie się na niespodziankę w postaci ciekawych gości i nie tylko…

Linki:

https://www.marinbikes.com/pl/

https://www.facebook.com/MarinBikesPolska/

 

GoPro

Kluczowe informacje na temat firmy i stanowiska:  

Na stanowisku znajdziecie między innymi najnowsze kamery – GoPro HERO 8 oraz GoPro Max oraz całą masę rowerowych uchwytów i akcesoriów. 

Opis:

Najnowsza kamera GoPro HERO8 Black oraz GoPro MAX to przede wszystkim najlepsza stabilizacja na rynku. Dodatkowo GoPro MAX to nieograniczone możliwości i banalnie prosta obsługa! Kamery Max można używać w roli wodoszczelnej jednoobiektywowej kamery HERO o maksymalnej stabilności, kamery 360° z dwoma obiektywami lub nowoczesnej kamery do vlogowania z wbudowanym wyświetlaczem z przodu i mikrofonem kierunkowym o wysokiej jakości dźwięku. Wszystko zależy od Ciebie! 

Takie strzały tylko z GoPro!

W wodzie, deszczu, błocie, piasku czy w powietrzu – dzięki GoPro możesz rejestrować najbardziej ekscytujące chwile w każdych warunkach. Te niepozorne urządzenia są wodoodporne, wstrząsoodporne i umożliwiają nagrywanie wysokiej rozdzielczości obrazów, niezależnie od tego czy jest to nagranie pierwszych kroków Twojego dziecka czy skoku ze spadochronem. Kamery GoPro uwielbiane są za ich uniwersalność – idealnie nadają się do rejestrowania zarówno ekstremalnych doświadczeń, jak i codziennego życia…

Link:

GoPro

 

Aftershokz

Takich słuchawek jeszcze nie widzieliście!

Kluczowe informacje na temat firmy i stanowiska:  

Na stanowisku firmy Aftershokz będziecie mogli sprawdzić jak działają słuchawki wyposażone w najnowszą technologię przewodnictwa kostnego. Ten sprzęt został skonstruowany w oparciu o technologię wojskową, więc posłuży Ci nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach!

Testy:

Sprzęt będzie można testować w obrębie stoiska. 

Opis:

Słuchawki Aftershokz wyposażone w technologię przewodnictwa kostnego mimo, że zostały stworzone dla sportowców to świetnie sprawdzają się w codziennym życiu. Jeśli chcesz prowadzić rozmowy telefoniczne lub słuchać muzyki i słyszeć wszystko, co dzieje się wokół to jest to idealny wybór dla Ciebie.

Aftershokz to przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo!

Aftershokz to marka zaprojektowana w oparciu o technologię pierwotnie stosowaną przez organy ścigania oraz wojsko. Twórcy wykorzystali zjawisko przewodnictwa kostnego, dzięki czemu nie musisz już umieszczać słuchawek w uszach, aby słuchać muzyki. Ale zyskujesz jeszcze więcej! Twoje uszy pozostają odkryte, dlatego nie odcinasz się w pełni od otoczenia i inne dźwięki pozostają wciąż słyszalne. To wyjątkowe rozwiązanie dla osób chcących żyć aktywnie oraz bez żadnych ograniczeń. Postaw na niezwykłą wygodę, oryginalny design oraz bezpieczeństwo użytkowania. Z Aftershokz każda aktywność staje się wyjątkowym przeżyciem.

Linki:

https://www.facebook.com/pg/AfterShokz.Poland/posts/?ref=page_internal

Specialized

Rowery Specialized – testowane w najcięższych warunkach!

Kluczowe informacje na temat firmy i stanowiska:  

Specialized to jedna z największych firm rowerowych na świecie. W roku 2020 kolekcja rowerów MTB została gruntownie odświeżona i to właśnie na festiwalu będziecie mogli sprawdzić jak sprawują się najnowsze modele! 

Testy:

Modele rowerów testowych: 

  • Stumpjumper
  • Enduro
  • Turbo Kenevo 
  • Turbo Levo 
  • Turbo Levo SL 

Opis:

W rowerowym miasteczku nie może zabraknąć namiotu Specialized. W tym roku amerykańska firma zaprezentuje sporo nowości. Oprócz nowego modelu Enduro, Specialized na festiwalu zaprezentuje dwa elektryki – modele Turbo Levo SL oraz Turbo Kenevo. Wspomagane mocą  silników rowery przeznaczone są do najcięższych zadań w różnorodnym terenie. Jeżeli nadal podchodzicie do E-Bików sceptycznie – wpadajcie na stanowisko speca i sprawdźcie sami, czy nie warto się przesiąść na TURBO-ROWER!

Kto by nie chciał przetestować tej bestii…

Linki:

https://www.specialized.com/pl/pl

https://www.facebook.com/SpecializedPolska/

 

Protocycles (Pivot)

Rowery Pivota to zawsze wielka festiwalowa atrakcja!

Prezentowane marki: 

Pivot Cycles, Chromag Bikes, Galfer Brakes, Juice Lubes, Praxis Works, All Mountain Style, 9point8, Acros Components, OneUp Components, Devinci Cycles, 

Kluczowe informacje na temat firmy i stanowiska:  

Poza oczywistym sztosem jakim są Rowery Pivot’a, w pomarańczowym namiocie znajdziecie też całą masę różnych części z najwyższej półki. Chromag, Galfer – to tylko przykłady! 

Testy:

Najnowsze rowery Pivot Cycles 

Opis:

W ofercie dystrybucyjnej firmy Protocycles znajdziecie rowery Pivot Cycles oraz Devinci, a także części i akcesoria takich firm jak Chromag Bikes, Galfer Brakes, Praxis Works, Acros Components, OneUp Components, All Mountain Style, Juice Lubes oraz 9point8.

 

Pivot Cycles to rowery znane z najwyższej jakości wykonania i pięknego designu. Kultowej marki Chromag nie trzeba przedstawiać chyba nikomu, kto jest zakręcony na punkcie Downhill’u czy Freeride‘u. Z komponentów tej marki korzystają najlepsi freeriderzy na świecie, w tym  Brandon Semenuk, Graham Agassiz, czy Emil Johansson. Kolejna firma w naszej ofercie to Praxis Works, czyli specjaliści w dziedzinie napędu – w ich ofercie znajdziemy przede wszystkim mechanizmy korbowe, zębatki, napinacze łańcucha, wkłady supportu, ale także obręcze i całe koła. Na naszym stoisku znajdziecie również produkty firmy OneUp Components ze Squamish w Kanadzie, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości, a zarazem przystępnych cenowo sztyc regulowanych oraz przenośnych zestawów narzędzi. Od niedawna w ofercie OneUp możemy znaleźć również kierownice, czy mostki. Hiszpańska firma Galfer Brakes to wiodący producent klocków i tarcz hamulcowych. Wieloletnie doświadczenie w branży motocyklowej zaowocowało rozszerzeniem produkcji o klocki i tarcze dedykowane do rowerów MTB, Enduro, DH, a nawet szosowych. Ponadto znajdziecie u nas wszelkiego rodzaju naklejki ochronne, błotniki oraz ochronki na ramiona korb kolejnego producenta z Hiszpanii, firmy All Mountain Style. Oczywiście oferta Protocycles to nie tylko rowery, części i akcesoria. Po jeździe należy również odpowiednio zadbać o rower, w czym pomogą nasze olejki i środki czyszczące brytyjskiej firmy Juice Lubes. Wie o tym sam Brendan Fairclough, który swój rower czyści korzystając wyłącznie z produktów Juice Lubes!

Same smakołyki!

Odwiedźcie pomarańczowe stoisko na festiwalu JoyRide, gdzie będziecie mogli zobaczyć większość asortymentu, porozmawiać, zasięgnąć porady, a nawet coś kupić!

Linki:

https://www.facebook.com/protocyclesPL/

http://protocycles.cz/shop/pl/

 

The Trail

The Trail – Made in Bielsko Biała

Kluczowe informacje na temat firmy i stanowiska:  

Już teraz na http://thetrail.pl/  możecie sprawdzić, co dokładnie producent ma wam do zaoferowania, a w czasie imprezy w Kluszkowcach dokonać tylko formalności i zakupić produkty w okazyjnej, festiwalowej cenie!

Testy:

Na miejscu odbędą się warsztaty/pokazy z oklejania rowerów folią ochronną oraz zaprezentowana będzie skuteczność karbonowych osłon suportu ramy. Wszystko będziecie mieć w festiwalowych cenach!

Opis

W tym namiocie znajdziecie coś naprawdę ciekawego i nietuzinkowego – producent The Trail zaprezentuje Wam szeroki wybór oddychających skarpet rowerowych z i bez protektora kostki, karbonowe osłony suportu i rury dolnej ramy, bluzy rowerowe, chemię rowerową, błotniki oraz odpowiednio wyciętą, uniwersalną folię ochronną na ramę i amortyzator. Wszystkie produkty, które są sygnowane nazwą TheTrail produkowane są w Polsce. Ekipa TT przykłada dużo uwagi do jakości wykonania swoich artykułów. Oni nie boją się napisu WYPRODUKOWANE W BIELSKU-BIAŁEJ!  

Made in Bielsko, tested in Bielsko!

Linki:

The trail 

https://www.facebook.com/thetrail.bike/?ref=bookmarks