Dodano: 16 Wrz 2019, Autor: Admin

Puchar jest nasz – Specialized MTBAcademy z medalami Mistrzostw Polski

Cytując Klasyka: „Puchar jest nasz”. Wyniki ekipy Specialized MTBAcademy na mistrzostwach Polski przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Mamy złoto, mamy srebro i mamy czwarte miejsce! Jak dobrze wiecie od kilku dobrych lat zdecydowanie więcej czasu spędzamy ucząc innych niż trenując, jednak jak się okazało pewnych rzeczy się nie zapomina! Z Zawodów wracamy ze złotym Medalem Maćka Jodko w kat. Masters, srebrem Piotrka Janika i czwartym miejscem Łukasza Madeja w kat. Open! 

 

Na mistrzostwa Polski wystawiliśmy trzy-osobową reprezentację w składzie Maciej Jodko, Łukasz Madej i Piotr Janik. Pierwszy z panów startował z licencją w Kategorii Masters, pozostała dwójka walczyła z najszybszymi riderami bez licencji w kategorii Open.

 

 

Założenie na zawody było proste – pokazać się z dobrej strony i udowodnić, że jeszcze czasem potrafimy się pościgać! Trasa w Wiśle jest zdecydowanie jedną z najtrudniejszych w Polsce, a nasi zawodnicy atak na podium przypuściła na rowerach Enduro! Czy ktoś poza naszą ekipą walczył o najlepsze lokaty na takim rowerze? Jeśli tak, gratulujemy techniki i odwagi!

Reprezentant MTBAcademy Łukasz Madej na trasie zawodów. FOT: Ewa Kania – Hard Downhill League

 

 

20 Lat temu, swój pierwszy medal mistrzostw świata w kategorii junior zgarnął właśnie Maciek Jodko. Historia zatoczyła piękne koło, a wiedza jaką „Joda” zdobył na przestrzeni dwóch dekad, pozwala nam obecnie z sukcesem zarówno szkolić uczestników naszych zajęć w ramach Specialized MTBAcademy, jak i efektywnie trenować do zawodów!

 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy udziału w zawodach, a zwycięzcą życzymy udanych występów w biało-czerwonych jerseyach!

Do zobaczenia w weekend na harendzie! Będzie co świętować!!