Dodano: 11 Wrz 2018, Autor: Admin

Pokaż swojego whipa na Harendzie!

Wielkimi krokami zbliża się Małopolska Joy Ride Zakończenie sezonu 2018. Także i w tym roku na stoku Harendy odbędą się różne rowerowe rywalizacje. W harmonogramie imprezy nie zabraknie widowiskowego konkursu na najlepszego i najbardziej stylowego whipa. Jesteście gotowi, żeby zaserwować swoją wersję kultowego tricku?

 

Racing, czy może jednak styl?

Wielu z nas marzy o tym, żeby być najszybszym i wygrywać każde rowerowe zawody. Warto jednak wiedzieć, że równie wielu (jak nie więcej), chce jeździć stylowo. A żeby to udowodnić, wystarczy własna interpretacja pozornie prostej sztuczki – whipa. Teoretycznie to nic trudnego: wybić się i w locie ustawić rower bokiem, a potem, tuż przed lądowaniem, wrócić do pozycji wyjściowej. Kiedy jednak przychodzi do praktyki, wszystko się zmienia… Zrobienie stylowego whipa wymaga całego wachlarza umiejętności, opanowania roweru i odwagi. Ale gra jest warta świeczki, bo ładne wykonanie tej sztuczki jest cenniejsze niż skomplikowane połączenia tricków rodem z gry na PS4 – a la „Bezdaszkin”. Czemu? Pewnie dlatego, że piękno tkwi w prostocie.

Wracając jednak na Harendę…

 

Dlaczego warto zrobić whipa podczas nadchodzącego konkursu Whip Contest?

Po pierwsze: konkursy whipów na Harendzie odbywa się po zmroku i towarzyszą mu niesamowite refleksy świetlne. Uwierzcie, załapać się wtedy na dobrą fotkę swojego whipa, to jak wygrać milion na loterii! Lepszej rowerowej pamiątki nie znajdziecie.

Po drugie: to idealna okazja jeśli chcecie pokazać, że nie tylko rejsingujecie, ale macie też piękne flow. To co, może jakiś zakład z kumplami, kto ładniej położy w locie swój rower?

Po trzecie: to są zawody, więc dobry whip musi zostać nagrodzony. Podczas tegorocznej edycji Whip Contestu sponsorem rywalizacji będzie marka Etnies, która najlepszemu lotnikowi zapłaci za jego stylowego whipa aż 1000 pln!. Poza tym w ramach imprezy, na stoisku Etniesa, znajdziecie najnowszy model butów rowerowych sygnowany przez samego Brandona Semenuka – niekwestionowanego króla stylu, mistrza whipów.

 

 

Podczas Małopolska Joy Ride Zakończenie sezonu 2018, na stoisku Etniesa, znajdziecie model JAMESON MID CRANK w kolorach: Stone oraz Black. A przy okazji zobaczcie, jak w sam Brandon Semenuk fruwa w butach Etniesa. Może poczujecie whipową wenę?

Więcej o modelu Crank sygnowanym przez Brandona Semenuka przeczytacie tutaj.

 

 

Zapisz się na Małopolska Joy Ride Zakończenie sezonu 2018!