Dodano: 17 Wrz 2018, Autor: Admin

Małopolska Joy Ride Zakończenie Sezonu – zobacz trasę POV

Rowery przeserwisowane? Lampki naładowane? Ciuszki rowerowe zapakowane? Jeśli tak, to dobrze, bo do weekendu coraz mniej czasu. Już za kilka dni spotkamy się na tradycyjnym zakończeniu sezonu w Zakopanem, żeby wspólnie pościgać się i poimprezować. A propos racingu – zobaczcie trasę DH, która czeka na was na Harendzie.

 

ZAPISZ SIĘ NA MAŁOPOLSKA JOY RIDE ZAKOŃCZENIE SEZONU 2018!

 

Luźne ściganie w kilku różnych formułach, spotkania z rowerowymi znajomymi, a wieczorem imprezowanie, które wspomina się do nadejścia kolejnego sezonu. Plan Małopolska Joy Ride Zakończenie sezonu 2018 jest prosty i przyjemny – dobrze bawić się przez cały weekend w Zakopanem.

 

 

A co z trasą zjazdową, na której odbędzie się rywalizacja? Można powiedzieć, że : „jaka trasa na Harendzie jest – każdy wie”. Jeżeli śledzicie nasz kanał na youtube, to zapewne wiecie już, że ekipa Joy Ride odrestaurowała nieco znaną linię, żeby ta była jeszcze lepsza. Pewnie chcecie poznać detale tych modernizacji, no okej – oto one:

  • na trasie dodano kilkanaście nowych rollerów, które upłynnią przejazd i pozwolą na wypompowanie dodatkowej prędkości
  • w kilku miejscach położono belki, które pełnią nie tylko funkcję odprowadzania wody, ale też dodatkowo „utrudniają” wybór linii przejazdu – uskok albo łagodniejsze ominięcie przeszkody lekkim łukiem
  • Kilka hopek zostało nieco powiększonych i „wyszejpowanych” – wszystko po to, żeby lot był pewniejszy. Warto dodać, że każda z nich ma opcję objazdu
  • Drewniane konstrukcje zostały usztywnione i potraktowane nowymi siatkami
  • Nie obyło się też bez remontu band, które przeszły ogólny lifting
  • Ostatnia duża hopka została przetestowana i w pełni nadaje się na konkurs whipów. Loty mogą sięgnąć nawet 15 metrów!

 

Zobaczcie, jak nasza ekipa przejeżdża trasę zjazdową na Harendzie:

 

 

Więcej o całym wydarzeniu przeczytacie na naszej stronie, w odpowiedniej zakładce (go, go, go!)