Dodano: 24 Sie 2018, Autor: Admin

I Zgrupowanie Kellys MTB Academy już we wrześniu!

Sezon trwa w najlepsze, ale warto już pomyśleć o wrześniowych wypadach. W ramówce wyjazdów nie może zabraknąć wizyty w Zakopanem na tradycyjnym zakończeniu sezonu, przy okazji którego wystartuje I Zgrupowanie Kellys  MTB Academy. To świetna okazja, by znów spotkać się obozowo-szkoleniową ekipą i spędzić czas zgodnie z tym, jak nakazuje rowerowa etykieta.

 

Idea imprezy

I Zgrupowanie Kellys MTB Academy kierowane jest przede wszystkim do osób, które miały okazję spotkać się z nami w trakcie szkoleń i wypraw, które organizowaliśmy (ale i nie tylko, bo chętnie przywitamy nowych członków MTBa-family). Miting w Zakopanem będzie świetną okazją, by po krótkiej lub dłuższej przerwie znów wspólnie wskoczyć na rowery, przejechać kilkadziesiąt górskich single tracków, a wieczorem poczilować we wspólnym gronie, powspominać tegoroczne przygody rowerowe i wymienić cenne spostrzeżenia z innymi rowerowymi pasjonatami.

Co w planie zgrupowania?

Impreza potrwa od 21 do 23 września, a w jej programie znajdą się m.in.

  • wycieczki rowerowe po szczytach i okolicach Harendy, Gubałówki i Kościeliska
  • szkolenia związane z techniką jazdy
  • szkolenie z pierwszej pomocy
  • chillowanie i imprezowanie

Dodatkowo każdy uczestnik zgrupowania otrzyma 3-dniowy karnet na Harendę.

 

Detale

Koszt uczestnictwa w 3-dniowej imprezie to 100 pln – zapisz się już dzisiaj, bo ilość miejsc jest ograniczona. Więcej detali dotyczących I Zgrupowania Kellys MTB Academy oraz przydatnych informacji dla uczestników znajdziecie na stronie wydarzenia.