Dodano: 29 Sie 2018, Autor: Admin

Harenda: Ostatni dzień najtańszych zapisów!

Chwila moment i nastanie wrzesień… Ale spokojnie, zanim dopadnie nas jesienna deprecha, trzeba jeszcze godnie zakończyć sezon. A w tym przypadku odpowiedź jest tylko jedna – Góra Harenda i Małopolska Joy Ride Zakończenie sezonu 2018. Jesteście gotowi?

 

Zapisy na imprezę Małopolska Joy Ride Zakończenie sezonu 2018 znajdziecie tutaj. Na stronie dostępny jest też harmonogram i najważniejsze informacje związane z wydarzeniem!

 

Co w ramach imprezy?

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 21-23 września na Stoku Harenda. Tradycyjnie w ramach imprezy, która w tym sezonie nazywa się Małopolska Joy Ride Zakończenie sezonu, będzie można rywalizować i chillować. Ci z was, którzy zechcą poczuć smak racingu, będą mieli okazję pościgać się w ramach kilku ciekawych konkurencji:

 

Pozostali, którzy cenią sobie bardziej „luźną” atmosferę – choć przyznać trzeba, że wyścigi na Harendzie od zawsze są bardzo koleżeńskie i z przymrużeniem oka – też znajdą coś dla siebie. Ciekawi? Już instruujemy – na Harendzie odbędą się też:

  • WYBÓR NAJLEPSZEGO PRZEBIERAŃCA (22.09.18) – zobacz regulamin
  • WYCIECZKI ENDURO Z KELLYS MTB ACADEMY I SZOSOWE Z OTR KRAKÓW  (22-23.09.18)
  • JAZDA W FORMULE CHILLUJĘ, NIE STARTUJĘ – zobacz regulamin

 

No i nie zapominajmy o (prawie) najważniejszym elemencie tego rowerowego spędu – wspólnym imprezowaniu. W planach jest before & afterparty, na które zapisani uczestnicy imprezy wejdą za FREE. Więcej detali na stronie wydarzenia – o tutaj.

Zobaczcie, jak to wyglądało w zeszłym roku…

 

Zapisy:

Zapisy na Małopolska Joy Ride Zakończenie sezonu 2018 znajdziecie na stronie wydarzenia, w zakładce Zapisy.

WAŻNE: do 30 sierpnia obowiązuje najniższe wpisowe – 110 pln! Później, do pierwszego dnia rozpoczęcia imprezy (21 września) opłata wyniesie 130 pln. Zatem kto pierwszy, ten będzie miał taniej! 

Polecamy zapoznać się z ogólnym regulaminem imprezy Małopolska Joy Ride Zakończenie sezonu 2018.