Dodano: 24 Lip 2018, Autor: Admin

Video: z konkursu whipów do teamu Marin Bikes

Jesteście z tych, którzy słysząc historie typu „trzeba marzyć i się starać, to na pewno się uda”, mówią „jaaasne” i pukają się w głowę? Jeśli tak, to uważajcie, bo ta historia może wami mocno wstrząsnąć. Rozsiądźcie się wygodnie i poznajcie motywujący przykład polskiego ridera.

 

Joy Ride’owa trampolina do kariery

Grzesiek „Ciabek” Bać wygrał tegoroczny konkurs whipów, który zorganizowaliśmy w ramach Małopolska Joy Ride Festiwalu w Kluszkowcach. Rywalizację wspierała znana marka rowerowa Marin Bikes, a członkiem jury był jej czołowy zawodnik – Matt Jones. Sędziowie zadecydowali, że tego dnia to właśnie Grzesiek najładniej bokiem fruwał. W nagrodę młody rider otrzymał kozacką sztywną ramę Marin Alcatraz. Nie trzeba było długo czekać, żeby „Ciabek” złożył sobie sztywniaka na jej szkielecie i kontynuował fruwanie w pięknym stylu.

Tak Grzesiek cieszył się ze zwycięstwa w Kluszkowcach.

Dziś to już potwierdzone info, że Grzesiek Bać trafił do teamu Marin Bikes. Chłopak jest młody, bardzo utalentowany i progresuje w zastraszająco szybkim tempie. Trzymamy kciuki za dalszy, dynamiczny rozwój kariery rowerowego talentu, który zabłysnął w Kluszkowcach.

Przy okazji spójrzcie jaki to piękny przykład na poparcie wielu banalnie brzmiących porad. Trzeba chcieć i się starać. Przy szczypcie talentu i szczęścia można otworzyć sobie drzwi do rowerowej kariery i zacząć spełniać marzenia. A od czego zacząć? Wystarczy pojawić się na kolejnym festiwalu rowerowym w Kluszkowcach i wziąć udział w rywalizacji. Reszta zrobi się już sama…

Video