Dodano: 23 maja 2018, Autor: Admin

Marin San Quentin – europejska premiera w Kluszkowcach

Małopolska Joy Ride Festiwal rozpocznie się lada moment w Kluszkowcach, a my nie zwalniamy tempa i co chwilę strzelamy kolejnym elektryzującym newsem. Ten ostatni będzie naprawdę mocny, bo dotyczy europejskiej premiery najnowszego roweru marki Marin, który do tej pory zaprezentowany został jedynie podczas legendarnych targów Sea Otter w USA.

Marin to marka rowerowa, która dobrze wie, co w branżowej trawie piszczy. W związku z tym amerykański brand na przestrzeni ostatnich sezonów mocno ewoluował i do swojego Factory Teamu wcielił wielu doskonałych zawodników i zawodniczki – m.in. Timo Pritzla i Matta Jonesa (którego de facto będziecie mogli spotkać podczas festiwalu). To właśnie ten duet odpowiada w dużej mierze za charakter i parametry najnowszego roweru marki Marin – modelu San Quentin.

Ten hardtail to nowoczesny i spełniajacy wszystkie wymogi rower o bardzo szerokim zastosowaniu. W zasadzie bez problemów zaliczycie na nim lokalne hopki, trasę enduro czy nawet lżejsze linie w bike-parku. Główka z kątem 65 stopni / podsiodłówka 75 stopni, 425mm tylny trójkąt, konkretny przedni trójkąt, widelec ze skokiem 130 mm i atrakcyjna cena to w gwarancja sukcesu. Zanim jednak San Quentin trafi do sprzedaży będziecie mogli dokładnie oglądnąć go w ramach targów rowerowych na Małopolska Joy Ride Festiwalu. I uwaga – będziecie pierwsi w całej Europie!

Co warto wiedzieć o Marin San Quentin?

  • Model jest wypadkową dwóch koncepcji: dirtowego Alcatraz i ścieżkowego Nail Trail’a – efekt? Mocny i bardzo wszechstronny rower mtb.
  • Rower dostępny będzie w trzech wersjach osprzętowych i cenowych (ceny od 849 do 1849 dolarów).
  • W zależności od wersji rama będzie różniła się sposobem mocowania tylnego koła: wersja podstawowa pod klasyczną oś i wersja wyższa ze sztywną ośką w standardzie 12x148mm.
  • Każda z wersji wyposażona będzie w obręcze przystosowane do „mleka” i grubszej opony.

Zaintrygowani? Więcej w namiocie wystawowym marki Marin na targach rowerowych Małopolska Joy Ride Festiwal – zapraszamy!