Dodano: 15 maja 2018, Autor: Admin

MAŁOPOLSKA JOY RIDE FESTIWAL – POZNAJ WYSTAWCÓW, CZ. 5

Zegar tyka, słyszycie? A każde jedno tyknięcie przybliża nas do Małopolska Joy Ride Fesitwalu w Kluszkowcach. O tym, że trzeba tam być już zapewne wiecie. Jednym z powodów będą targi rowerowe, które zapowiadają się zacnie. Oto kolejna tura firm, które zaprezentują w Kluszkowcach swój asortyment. Poprzednie części przedstawiające wystawowych bohaterów znajdziecie na naszej stronie.

 

MAŁOPOLSKA JOY RIDE FESTIWAL – NIE WIESZ NIC NA TEN TEMAT? CHCESZ POZNAĆ DETALE IMPREZY I SIĘ ZAPISAĆ. TUTAJ ZNAJDZIESZ WSZYSTKIE POTRZEBNE INFORMACJE.

 

SPECIALIZED

 • Asortyment: Amerykańska marka to klasa sama w sobie. W jej asortymencie od lat brylują rowery, które były awangardą w swoim segmencie. Pełne innowacji, designu, nowości sprzętowych i w bardzo wysmakowanych malowaniach. Nie można zapomnieć także o „elektrykach” Speca, które są marzeniem wielu z bikerów.
 • Perełka stoiska: Na stoisku Specializeda będziecie mogli zobaczyć i przeegzaminować sporą flotę rowerów, jednak na pewno nie pominiecie takich perełek jak nowy Stumpjumper, który niedawno rozpalił „internety” oraz Turbo Kenevo – ebike stworzony z myślą o prawdziwym enduro.
 • Co ciekawego? Wszystkie rowery, które znajdziecie na stanowisku Specializeda, będą czekać, żeby zabrać je w trasę. Może pora przetestować e-bike’a i zakolegować się z nowoczesną wizją roweru górskiego?

 

ION

 • Asortyment: ION to marka, która niczym wodny potwór kilka lat temu wkroczyła do świata rowerów. Nie bez powodu użyliśmy tej homeryckiej metafory – w końcu ION wywodzi się ze świata sportów… wodnych. Wiedza i technologia, którą marka gromadziła przez lata surfowania, świetnie wpisuje się w obecne potrzeby rowerzystów. Panie, Panowie – oto firma od bardzo „mądrej” odzieży i akcesoriów rowerowych.
 • Perełka stoiska: Prócz klasyków z oferty ION’a na miejscu będzie można dokładniej zbadać ostatnie hity – buty rowerowe pod zatrzaski (model Rascal) oraz Platformy (model Raid AMP).
 • Co ciekawego? W ramach ekspozycji pokazywane będą: ochraniacze na łokcie i kolana, buty spd oraz platformy, rękawiczki rowerowe, skarpetki rowerowe oraz skarpetki z ochraniaczami na kostki a także kolekcja odzieży damskiej i męskiej. Poza tym będzie też możliwość przetestowania ochraniaczy ION Bike z serii K-pact (ochraniacz na kolana) oraz E-pact (ochraniacz na łokcie).

 

FORCE, SIXPACK-RACING, CHALLENGE, BIKE WORKX

 • Asortyment: Jakby Wam to opisać… hmm: Force to marka produkująca szeroko pojęte części i akcesoria rowerowe, Sixpack-Racing znany jest z innowacyjnych i bogatych kolorystycznie kierownic, platform i mostków, Challenge – produkuje szytki i opony (przełaj, gravel, szosa, a Bike WorkX to marka środków czyszczących, smarów serwisowych, olejów oraz zestawów do uszczelnienia opon.
 • Perełka stoiska:  Najnowsze kolekcje komponentów i znane klasyki w najświeższej odsłonie
 • Co ciekawego? Warto zaglądnąć na stoisko i poznać bliżej wchodzące na rynek marki oraz te, które są już od dawna – z nie byle jakiego powodu. Może skusicie się na zmianę któregoś ze swoich komponentów rowerowych?

 

 

MAXXIS i CONTROLTECH

 • Asortyment: Maxxis to marka, która od lat projektuje i wytwarza najlepsze gumy rowerowe (szczególnie te związane z ekstremalną jazdą). Pewnie każdy z was słyszał o popularnych Minionach, Hajkach czy Wet’ach. A Controltech – to gracz z pierwszej ligi firm, które tworzą ultralekkie i wytrzymałe komponenty do mtb i rowerów szosowych.
 • Perełka stoiska:  Najnowsze kolekcje opony komponentów w różnych wersjach, a także legendarne klasyki producentów
 • Co ciekawego? Pełna gama komponentów – najnowsze kolekcje i wersje opon i części rowerowych Controltech’a.

 

7protection(7idp), Yep Components, RACER, Banana Bikes components, Onza Tires, Moveo, Royal Racing

 • Asortyment: Tych firm nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeśli chociaż trochę interesujecie się zjazdem czy enduro, to na pewno rozpoznaliście już legendarną markę odzieżową z UK, firmę, która dostarcza ochraniacze Samowi Hillowi, czy opony, na których jeździ sam Aaron Gwin. Ominięcie tego stoiska będzie niewybaczalnym błędem!
 • Perełka stoiska:  Duża gama produktów, to i kilka perełek: kolekcja kasków 7idp na rok 2018 (również w rozmiarach dziecięcych), nowe modele osi BB components do ram takich producentów jak TREK czy YT Industries oraz Mistrzowskie opony Onza Aquila sygnowane nazwiskiem Aaron’a Gwina!
 • Co ciekawego? Poza oglądaniem, badaniami organoleptycznymi będzie także możliwość sprawdzenia płynności działania regulowanej sztycy YEP Uptimizer.

 

WINTERTAL

 • Asortyment: WINTERTAL to polska marka odzieżowa, z którą każdy szanujący się rajder miał do czynienia. A jeśli jeszcze nie, to będzie miał okazję na tegorocznej edycji Joy Ride. Jeśli po skończonej jeździe zdejmujesz jersey lub trykot i chcesz nadal pokazywać światu co Cię kręci, to koniecznie zaglądnij na nasze stoisko, gdzie znajdziesz t-shirty z ręcznie szkicowanymi motywami rowerowymi. Do portretów pozowały takie osobistości jak: napęd SRAMXX1, tarcza HOPE, dumper OHLINS, kask TROYLeeDESIGN, rama ANTIDOTE czy korba DURA ACE.
 • Perełka stoiska: Perełką będą nowe projekty t-shirtów takie jak TROY, WINNER, ROTOR czy FURY, które idealnie oddają ducha rowerowej zajawki. Na festiwalu zaprezentujemy nową kolekcję dedykowaną dla kolarzy szosowych.
 • Co ciekawego? Na festiwalowym stoisku znajdziecie masę dizajnerskich t-shirtów i bluz, czapki, bidony, jak również lekkie kurtki softshellowe AARHUS, które dzięki potrójnej membranie idealnie nadają się do rowerowych wędrówek, a dzięki technologi MOONLIGHT gwarantują widoczność nawet po zmierzchu.