Dodano: 22 maja 2018, Autor: Admin

Konkursy podczas Małopolska Joy Ride Festiwalu

Dlaczego festiwal rowerowy w Kluszkowcach cieszy się tak dużą popularnością? Bo to jedna wielka rowerowa impreza, na której moc wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest różnorodność dyscyplin i atrakcji, jakie można znaleźć na miejscu. Podczas tegorocznej edycji Małopolska Joy Ride Festiwal jedną z nich będą konkursy organizowane przez wystawców. Spójrzcie, co zrobić, żeby wygrać naprawdę niezłe fanty!

 

O tym, co zobaczycie w ramach targów rowerowych Małopolska Joy Ride Festiwal – także w przypadku firm organizujących opisane niżej konkurencje – przeczytacie tutaj.

 

MARIN I KONKURS STÓJKI

Każdy, kto jeździ na rowerze, wie, czym jest stójka. Ta stara i dobra zabawa to nie tylko cenna umiejętność, którą można wykorzystać podczas śmigania. To także świetna okazja do stawienia czoła innym bikerom i znajomym. W okolicach stoiska marki Marin będziecie mogli pościgać się na specjalnie wyznaczonym odcinku. Chociaż „pościgać” może nie być najlepszym określeniem na to, co będzie się tam działo. W końcu wygrywa ten, który przejedzie trasę najwolniej.

Do zdobycia będą gadżety Marin Bikes – czyli koszulki, bidony, wlepy i opaski odblaskowe.

Ponadto na stoisku Marin będzie przebywał Matt Jones i Veroniqe Sandler, którzy będą rozdawali autografy na przygotowanych pocztówkach. Będzie też miejsce i pora na obowiązkowe selfie!

Matt Jones zna różne sztuczki – nie tylko stójkę. Wpadajcie przybić 5 i zgarnąć autograf od znanego zawodnika!

 

FOOG I MILION W ROZUMIE

Tutaj inna formuła, bo ekipa Fooga przygotowała konkurs na każdy dzień festiwalu. Jak sami mówią – „Codziennie zapraszamy Was do naszego stoiska dokładnie na godzinę 13.00. To właśnie wtedy odpowiecie na krótkie, proste pytanie i szybciutko wyłonimy zwycięzcę lub zwycięzców”.

Do wygrania będą – w piątek: BUFF +  produkt niespodzianka oraz 2x produkt niespodzianka / w sobotę: dowolny jersey/koszulka / w niedzielę: spodenki męskie lub damskie a także komplet oklein AMS FORK ST.

Jeden z najnowszych jerseyów marki Foog. Klawy, prawda?

 

FOX – 3 kroki do PROFRAME’A

Na stoisku znanej marki FOX także nie zabraknie konkursu. Żeby wziąć udział w rywalizacji, wystarczy wypełnić formularz konkursowy (zadanie konkursowe: Co wiesz o FOX? Odpowiedz na 3. pytania i zgarnij kask FOX PROFRAME!) i wrzucić go do urny na stoisku FOX – do wygrania ultralekki kask FOX PROFRAME o wartości 1199 pln!

Nagrodę przekażemy zwycięzcy zaraz po ogłoszeniu wyników/rozdaniu nagród ostatniego dnia festiwalu. Regulamin na fox.powerbike.pl

Zasady konkursu:

To proste. Przyjedź na Małopolska JoyRide Festiwal, odwiedź namiot Fox i wypełnij ulotkę konkursową. Im bardziej nas zaciekawisz, rozbawisz, zadziwisz, tym większe masz szanse na zwycięstwo. Ogłoszenie wyników nastąpi na festiwalu podczas rozdania nagród. Kaski FOX PROFRAME będą również dostępne do testów – szczegóły na stoisku. Regulamin konkursu znajdziesz na fox.powerbike.pl –  Zapraszamy!

W namiocie FOX’a do wygrania będzie kask PROFRAME o wartości 1199 pln!

 

SUPERIOR ROZDAJE MYK-MYKA

Konkurs, w którym do wygrania będzie nowiutki dropper, odbędzie się w namiocie STREFAROWERY. Zadanie konkursowe będzie banalnie proste i polegać będzie na wypełnieniu ankiety konkursowej. Potem losowanie i przekazanie nowiutkiej sztycy regulowanej e13 TRS+ Seatpost nowemu właścicielowi…

Zasady konkursu:

 1. Nagrodą w konkursie STREFAROWERY jest DROPPER TRS+ Seatpost  SP1TPA-100 firmy e-thirteen
 2. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczestników imprezy Joy Ride, którzy wypełnia ankietę konkursową.
 3. Nagroda zostaje przekazana bezpośrednio po zakończeniu konkursu do rąk  wyłonionego zwycięzcy.

Dropper marki e13 to nie lada rarytas, który de facto można łatwo zgarnąć. Wystarczy zjawić się w odpowiednim miejscu i wziąć udział w prostej zabawie…

 

WITERTAL I NAJŻWAWSZY KRÓLICZEK W BRANŻY

Skok nad poprzeczką – zapewne wiecie, o co chodzi. Jednak to nie konkurs dla każdego, bo już po pierwszej rundzie widać, kto ten jeden z podstawowych manewrów rowerowych opanował do perfekcji. W ostatnich rundach przygotujcie się na niekontrolowany opad szczęki, bo podskoki są naprawdę imponujące! Rywalizacja odbędzie się w kategoriach hardtail i full. Dla zwycięzcy każdej z 2 kategorii przewidziano nagrodę rzeczową: zestaw odzieży WINTERTAL:  t-shirt + czapka + wlepy

Regulamin konkursu:

 1. Uczestnicy konkursu przeskakują przez poprzeczkę, która w każdej z rund podnoszona będzie na kolejny, wyższy poziom.
 2. Każdy uczestnik konkursu oddaje 1 skok na każdą rundę.
 3. Strącenie poprzeczki przez zawodnika dyskwalifikuje go z dalszego uczestnictwa w konkursie.
 4. Do przejścia do następnej rundy upoważnia prawidłowo oddany skok.
 5. Skok uznaje się za oddany prawidłowo, jeśli uczestnik nie przekroczył tylnym kołem linii rozbiegu, a po oddaniu skoku belka utrzyma się. Można dotknąć kołem belki, ale belka nie może spaść.
 6. Jeśli wszyscy uczestnicy danej tury strącą poprzeczkę, ustanawia się kolejną turę, aż do wyłonienia zwycięzcy.
 7. Zwycięża uczestnik, który prawidłowo odda najwyższy skok.
 8. Organizator konkursu nie ponosi odpowiedzialności na szkody materialne i zdrowotne uczestników.

Konkurs na najwyższego bunny-hopa to niezłe emocje i imponujące wyczyny!

 

OAKLEY I DYNAMITY W NOGACH

Zasady konkursu są proste jak budowa sztycy podsiodłowej: Odwiedź namiot Oakley’a i w określonym czasie i przejedź na rowerku stacjonarnym jak najdłuższy dystans. Zawody trwają cały dzień – ogłoszenie wyników codziennie popołudniu. Wygrywa 6 osób z najlepszym czasem! Do zgarnięcia będą plecaki i koszulki kultowej marki Oakley.

Na stoisku Oakleya do zgarnięcia będą t-shirty i plecaki – jest o co walczyć!

 

CAMELBAK & UVEX & ODLO – JAZDA W CIEMNO!

Wyobraź sobie, że jedziesz w turbo zabłoconym terenie. Zrywki na goglach się skończyły. Błoto zalepiło większość szyby. Lecisz z taką prędkością, że ręki od kiery nie oderwiesz, by przetrzeć albo ściągnąć gogle… A poza tym zapada zmrok, więc i tak nie widzisz nic! I co podpowiada Ci Twoja wyobraźnia? Odwiedź nasz namiot i pokaż nam, co się kręci w Twojej głowie. Mamy dla Ciebie kredki, mamy ciemne gogle i mamy nagrody dla najbardziej zakręconych projekcji!

3 dni imprezy –> 3 marki –> 3 nagrody – na koniec każdego dnia nasza 3 osobowa komisja wybierze najbardziej zakręcone dzieło i nagrodzi jednym z trzech gadżetów

Do zgarnięcia okulary Uvex, odzież rowerowa Odlo i bidon Camelbaka. Zapraszamy!

 

KONKURS JAZDY NA MONOCYKLU Z UNICYCLE CONTEST 

Jeździliście kiedyś na monocyklu? Jeśli nie, to w ramach Małopolska Joy Ride Festiwalu będziecie mieli okazję. W dodatku będzie to szansa na zgarnięcie fajnych fanów! Zadanie konkursowe będzie proste – Najszybszy przejazd na monocyklu po wyznaczonym torze + bonusowe zadanie.

Zasady konkursu:

1. Nagrodą w konkursie jest zestaw ufundowany przez THE TRAIL.

2. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczestników imprezy Małopolska Joy Ride Festiwal po wcześniejszym podpisaniu zgody.

3. Zasady konkursu: każdy uczestnik musi w jak najkrótszym czasie przejechać na naszym monocyklu przez wyznaczony tor. Zawodnik ma prawo do trzech minut treningu oraz jednej próby przejechania toru bezpośrednio przed startem.

4. Wyłonienie zwycięzców następuje pod koniec każdego dnia. Zawodnik może wziąć udział w konkursie tylko raz. Kask obowiązkowy! Ochraniacze według uznania.

5. Konkurs rozgrywany będzie w:

 • piątek w godzinach od 12.00 do 14.00;
 • sobotę od 16.00 do 18.00

Wyniki z danych dni dostępne będą w namiocie THE TRAIL w piątek o godzinie 14.30 oraz w sobotę o 18.30 oraz na profilu https://www.facebook.com/thetrail.bike/

Rozdanie nagród odbędzie się w piątek o 15.00 i w sobotę o 19.00 Przed stoiskiem THE TRAIL.