Dodano: 10 maja 2018, Autor: Admin

Co nowego na Małopolska Joy Ride Festiwal?

My tu bla, bla, bla, a Małopolska Joy Ride Festiwal coraz bliżej. Wielki festiwal rowerowy, który pod koniec maja wystartuje w Kluszkowcach to wydarzenie, którego nie można przegapić. Będą zawody, będą imprezy, będą targi rowerowe i sporo dobrej zabawy. Nie zabraknie też niespodzianek… a propos.

 

CO NOWEGO NA MAŁOPOLSKA JOY RIDE FESTIWAL?

  • Mistrz obiektywu – marka Red Bull, w ramach festiwalu, zorganizuje tegoroczną edycję warsztatów Red Bull Mistrz Obiektywu. Na podstawie nadesłanych zdjęć zostają wybrani mistrzowie i mistrzynie fotografii sportowej, którzy pod okiem najlepszych w branży podciągną swoje skillsy. Więcej informacji na stronie redbull.pl/mistrzobiketywu
  • Downhill w Pucharze Polski – po raz pierwszy w historii Joy’a konkurencja downhill zostaje włączona w cykl Pucharu Polski. Co ważne – do wyniku końcowego nie będzie zaliczany lepszy czas, tylko ten uzyskany w przejeździe finałowym.
  • Gość specjalny – swoją obecność na festiwalu potwierdził nie kto inny jak Matt Jones. Festiwal będzie nie tylko okazją, żeby pojeździć i przybić piątkę ze znanym sportowcem Red Bulla. Matt będzie także jurorem podczas konkurencji Marin Whip Contest.

  • Szosówki welcome to – razem z ekipą OTR (Otwarte Treningi Rowerowe) zabierzemy Was w malowniczą wycieczkę w okolicach zalewu Czorsztyńskiego, a korzystając z okazji warto wspomnieć, że rusza budowa dedykowanych tras z kompleksu VeloMałopolska wokoło zalewu.

Trasa medium

Trasa easy

  • Rodzinne atrakcje – dzięki współpracy z Województwem Małopolskim będą czekały dodatkowe mini eventy – m.in. konkursy dla dzieciaków.
  • Zbiórka rowerów dla domów dziecka – z inicjatywy Małopolski podczas festiwalu będziemy zbierać rowerki i rowery dla dzieci z domów dziecka. Sprawdźcie, czy na Waszym strychu nie przechowujecie rowerka, z którego już wyrośliście Przynieście go na festiwal, a my przekażemy go dzieciom, dla których to będzie wymarzony prezent. Przyjmujemy tylko rowerki w dobrym stanie technicznym, nadające się do jazdy.

STARE, ALE DOBRE – I TO TEŻ BĘDZIE!

Czas przypomnieć kilka ważnych punktów, które w poprzednim roku wywołały uśmiech na twarzach riderów:

  • Nagroda za Tirol Fly Bag – ponownie zwycięzca skoków na poduchę wraz z drugą połówką wyjedzie do Tirolu, gdzie spędzi w hotelu 3 noclegi wraz pełnym wyżywieniem i karnetami do bikeparku.
  • Darmowe wycieczki enduro – pojawią się malownicze wycieczki prowadzone przez instruktorów Kellys MTB Academy i Otwarte Treningi Rowerowe w Krakowie. Dodatkowo wszyscy zapisani będą mieli okazje ruszyć w trasę na e-bike’ach od Specialized.
  • Rowery testowe – ponownie ponad 150 modeli do testowania od enduro po szosę. Każdą maszynę będzie można zarezerwować online.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT MAŁOPOLSKA JOY RIDE FESTIWALU (ZAPISY, ATRAKCJE, ZAWODY I WYSTAWCY NA TARGACH ROWEROWYCH – INFORMACJĘ ZNAJDZIESZ TUTAJ.